Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor alkoholt iszom és...

Amikor alkoholt iszom és normálisan alszom halucinálok. Mitől lehet ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ma volt osztálytalálkozó és hát a garatra öntöttem. Már teljesen józan voltam, nem ittam már 5 órája, de ahogyan bementem a szobámba, lefeküdtem, kinyitottam a szemem és ahogyan a takarom gyűrődve volt vagy a minta volt érdekes és alakokat halucináltam rá. Például volt egy fehér rész a lepedőn és azt halucináltam hogy ott van Brian Griffin arca + nagyon sok dolgot félrenéztem (TV-re is valamit halucináltam) Ez mitől lehet?
2010. júl. 24. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mégis milyen választ vártál? Az alkoholtól. Legközelebb tartsd a mértéket...
2010. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem ehhez még innom se kell de télleg
2010. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De igazság szerint, kevés alkoholtól nem szabadna halucinálni? Meg, hogyha sokáig nem alszik az ember akkor van az. De sokat alszom + keveset iszom és mégis ez van. Múltkor a buszon ültem, leghátul ültem és láttam két kezet kijönni, az egyikbe cigaretta volt a másikba alkohol...
2010. júl. 24. 12:00
 4/11 A kérdező kommentje:
11 éve cukros vagyok, nem használok drogokat (vagyis jó, tavaly fél évig rivotril + fevarin kombón éltem, mert szociális fóbiával diagnosztizált a pszchiáter)
2010. júl. 24. 12:11
 5/11 Harrr ***** válasza:
Nem félsz attól, hogy cukrosként a piálástól egyszer rohamod lesz? Nem sok fájdalmasabb dolgot tudok annál elképzelni....
2010. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bakker, cukorbetegként még csak nem is lehetne szabadnod annyit innod! Omg...
2010. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vigyázz! Nem véletlenül szedted azokat a gyógyszereket! Lehet,h ez is közrejátszott,még nem ürült ki teljesen!

A cukorbetegek nem ihatnak! Ezt te is tudod!

Nekem is voltak hallucinációim,elnyelt az ágy,valaki fölémhajolt,nem feltétlenül rossz szándékkal...stb!

Próbálj meg társaságban minél kevesebbet inni!

Vagy ugye,mivel cukorbeteg vagy..ne igyál alkoholt!Ennyit tudtam segíteni!

2010. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kis korom óta érzek valamit magam körül, ezért szedtem az antidepresszáns + nyugtató kombót, csak aztán saját magamtól leálltam róluk, mert iszonyatosan szétcsúsztam tőlük. Meg mondjuk öngyilkossági hajlamaim is voltak, 1 éve hagytam abba a szereket, szerintem már ki kellett ürülnie a szervezetemből. De amúgy nem szoktam nagyon csúnyán berugni, csak addig, hogy jól érezzem magam, de mégis ha egy picit is bevagyok csípve már haluzom :\
2010. júl. 24. 15:07
 9/11 anonim ***** válasza:

mentális problémák is okozhatnak hallucinációt!

és az alkohol is tudatmódosító szer,tehát még tetőzheti is a dolgot.

2010. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy abba kellene hagyni az alkoholizálást? Ennyire nem tenne jót az agynak?
2010. júl. 25. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!