Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy véégre...

Mit tegyek, hogy véégre boldog lehessek? =S

Figyelt kérdés

Jelenleg 162 cm vagyok, és 43 kiló. Még szeretnék fogyni, mert attól parázok, ha újra normálisabban kezdek el enni, visszahízom 49re, és úgy már nem fogok tetszeni a barátomnak.

Sokszor van rossz kedvem emiatt... Egyik haverommal beszéltem, és szerinte naon gáz, ha egy lánynak hurkázódik a hasa, ha ül. Nekem régen volt ilyen, meg néha most is, amikor naon összeesve ülök.

Nagyon sokat edzek a hasamra, és nem szeretnék visszahízni.

Hiába van barátom, akiről tudom, hogy tényleg szeret, annyira üresnek érzem magam, mintha már sosem tudnék örülni... Gyakran fordult már meg a fejemben az öngyilkosság, és néha tényleg úgy gondolom, hogy jobban járna MINDENKI ha megtenném... osztimban nemvagyok az a népszerű lány, mert r*hadt ronda vagyok, szemüveges, régebben fogszabáyzóm volt, mostmár szerencsére nincs...

Gyakran szemétkednek velem... bár van 3igaz barátnőm, közülük az egyik ngyon jól kijön a fiúkkal, akik engem nagyon nem bírnak, legalábbis nem beszélünk nagyon. Furának tartanak.

Régebben emo voltam, és vagdostam is magamat, ám abbahagytam, mert fájt, és vérmérgezés stb... Akkor csináltam, mikor szüleim elváltak, a nekem bejövő srác vosszautasított, ergó: mikor nem sikerült semmi.

ÉS attól félek nagyon, hogy nem fogok tetszeni a barátomnak, ha visszahízok valamennyire, bár azt mondja hogy egyek, mer mostanság a meleg-és a kevés kaja miatt sokszor vagyok rosszul...

Annyira nem érzem azt, hogy lenne célom az életben =( Anyám csak baszogat, apám dettó... Kár volt megszületnem... =(

NOrmális válaszokat kérnék, és sorry, hogy kicsit hosszú lett.


2010. júl. 17. 17:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

19:42


Úgy látszik, lenyelődött az a kérdés, de hibás felfogás az, hogy "elment az életkedved" a negatív megjegyzésektől. Pl. egy olyan ember, aki boldog akar _és tud_ is lenni, azt nem a negatív, hanem a pozitív válaszok érdeklik, mert tudja, hogy mindenkinek úgysem tud tetszeni, de az a lényeg, hogy legyen ember, akivel jóban van, és velük kell kapcsolatot teremteni.


Ha CSAK ledorongoló válaszokat kaptál, akkor pedig meg kell vizsgálni, hogy ezek jogosak-e. Lehet ugyanis, hogy valamit nem jól csinálsz, pl. olyan stílust választottál, ami a természetes adottságaidhoz nem passzol. Ezt át kell gondolni higgadtan, és esetleg érdemes stílust változtatni, mivel ezen sok múlhat az összhatás szempontjából.


Bunkó emberek is írnak itt, akik szándékosan csinálják a feszültséget. De ha pl. minden hozzászóló ugyanazt kifogásolta, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy van-e alapja annak, amit mondanak. Ez egy anonim oldal, itt nem finomkodik senki.

2010. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!