Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy véégre...

Mit tegyek, hogy véégre boldog lehessek? =S

Figyelt kérdés

Jelenleg 162 cm vagyok, és 43 kiló. Még szeretnék fogyni, mert attól parázok, ha újra normálisabban kezdek el enni, visszahízom 49re, és úgy már nem fogok tetszeni a barátomnak.

Sokszor van rossz kedvem emiatt... Egyik haverommal beszéltem, és szerinte naon gáz, ha egy lánynak hurkázódik a hasa, ha ül. Nekem régen volt ilyen, meg néha most is, amikor naon összeesve ülök.

Nagyon sokat edzek a hasamra, és nem szeretnék visszahízni.

Hiába van barátom, akiről tudom, hogy tényleg szeret, annyira üresnek érzem magam, mintha már sosem tudnék örülni... Gyakran fordult már meg a fejemben az öngyilkosság, és néha tényleg úgy gondolom, hogy jobban járna MINDENKI ha megtenném... osztimban nemvagyok az a népszerű lány, mert r*hadt ronda vagyok, szemüveges, régebben fogszabáyzóm volt, mostmár szerencsére nincs...

Gyakran szemétkednek velem... bár van 3igaz barátnőm, közülük az egyik ngyon jól kijön a fiúkkal, akik engem nagyon nem bírnak, legalábbis nem beszélünk nagyon. Furának tartanak.

Régebben emo voltam, és vagdostam is magamat, ám abbahagytam, mert fájt, és vérmérgezés stb... Akkor csináltam, mikor szüleim elváltak, a nekem bejövő srác vosszautasított, ergó: mikor nem sikerült semmi.

ÉS attól félek nagyon, hogy nem fogok tetszeni a barátomnak, ha visszahízok valamennyire, bár azt mondja hogy egyek, mer mostanság a meleg-és a kevés kaja miatt sokszor vagyok rosszul...

Annyira nem érzem azt, hogy lenne célom az életben =( Anyám csak baszogat, apám dettó... Kár volt megszületnem... =(

NOrmális válaszokat kérnék, és sorry, hogy kicsit hosszú lett.


2010. júl. 17. 17:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Ha még szerelmesen se vagy boldog, az életben nem leszel az.

Súlyos személyiségzavarban szenvedsz /jön a bulímia, az anorexia/, menj minél előbb orvoshoz!

2010. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

nem állandóan érzem ezt, amikor egyedül vagyok, vannak ilyen rossz perceim.

Ha a barátaimmal vagyok, olyankor boldog vagyok, főleg ha a barátommal, de mindig rettegek, mkor hazakell mennem, mert itthon csak csesztetnek =(

2010. júl. 17. 17:29
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Én 162 cm vagyok és 60!!! kiló. És nagyon jól nézek ki, úgyhogy szerintem ne nagyon fogyj tovább, mert betegnek fogsz kinézni!

Ha attól félsz, hogy nem fogsz tetszeni valakinek a kinézeted miatt, a legegészségesebb amit tehetsz, hogy választasz valami jó kis sportot magadnak. Karbantartod a tested és a fölös energiáidat is lekötöd vele, száműzöd az ilyen kis butus gondolatokat.

Meg kellene tanulnod szeretned magad és a testedet, nem pedig sanyargatnod fizikailag és lelkileg magadat, mert ebbe tönkremész! Sport, plusz egy értelmes hobbi (barkácsolás, kreatív dolgok), amik pozitív irányba terelik a figyelmedet, megtanítanak pár dologra a testedről és magadról, és önbizalmat adnak.

2010. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
edzeni nagyon szeretek =) csak anyám erre azt mondja, hogy túlzásba viszem és beteg leszek tőle... mer neki a hasizmozástól lett vmi baja, nem tom mi, de ő 44 éves könyörgöm...
2010. júl. 17. 17:33
 5/21 anonim ***** válasza:
Én pl. meditálok, mandalákat festegetek, jógázom, futok. Ez nagyon sokat segít nekem rossz passzban, és nem is tudom magam velük sanyargatni, mert egyszerűen nem alkalmasak rá :-D
2010. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nagyon meg akarsz felelni, lazíts, és szebb lesz a világ.
2010. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ezeet sürgősen űzd ki a fejedből.163 cm és 43 kg?Ez nem normális,csontkollekció lehetsz de komolyan.Én 160 cm vagyok és 48kg és engem hívnak így,ennek nagyon rossz következményei lehetnek. Anyukádnak igaza van,nnem normális amit csinálsz.Az a haverod aki ilyent mondott,azt jól p.csán kéne rugdosni,szégyellje magát. De tuti hogy valami súlyos önbizalom hiányos is vagy...:S Hány éves is vagy most??

És a szemüveg is igenis lehet csinos egy lányon,nem feltétlenül vagy te ronda,csak annak látod magad,mert asok suta haverod elvszi a maradék önbizalmadat is.Anyukáddal beszélgess erről,mert hogy írtad,biztos aggódik érted. Nem mondom,hogy ne eddz,mert az nagyon jó dolog,de egyél már rendesen könyörgöm,már nem divat a gebeség. Egyél csokit,fagyit,menj el moziba strandra a pasiddal és ne a külsőddel foglalkozz éjjel nappal!

2010. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Behogy jobban lefogyj, már igy is nagyon sovány vagy. Szerintem 49 kg-mal nézhettél igazán jól ki.

Tényleg fordulj orvoshoz, mert magadtól nem biztos hogy ki tudsz ebből lábalni. Azért elkeseritő, hogy a mai fiatalok között mennyi depressziós van. Nekem az életben soha eszembe sem jutott az öngyilkosság, pedig voltak igazán nehéz időszakai az életemnek.

53/N

2010. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

16 vagyok, márciusban leszek 17.

kevésnek tűnik, de nem vagyok csontkollekció, a hasam már sokkal jobb mint előtte=D

azt utálom, hogy rám sem néznek a pasik =( sosem, mondjuk, most van barátom, de azér jót tenne az önbizalmamnak, ha megnéznének... de sosem=(

2010. júl. 17. 17:56
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

"vagdostam is magamat, ám abbahagytam, mert fájt" ezen besírtam =DDD


bazz van barátod aki szeret, vannak barátnőid, vannak szüleid mit akarsz még? tipikus kis emos .... vagy akinek az a legnagyobb problémája az életben h nagy a hasa... hát sajnállak...

2010. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!