Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy véégre...

Mit tegyek, hogy véégre boldog lehessek? =S

Figyelt kérdés

Jelenleg 162 cm vagyok, és 43 kiló. Még szeretnék fogyni, mert attól parázok, ha újra normálisabban kezdek el enni, visszahízom 49re, és úgy már nem fogok tetszeni a barátomnak.

Sokszor van rossz kedvem emiatt... Egyik haverommal beszéltem, és szerinte naon gáz, ha egy lánynak hurkázódik a hasa, ha ül. Nekem régen volt ilyen, meg néha most is, amikor naon összeesve ülök.

Nagyon sokat edzek a hasamra, és nem szeretnék visszahízni.

Hiába van barátom, akiről tudom, hogy tényleg szeret, annyira üresnek érzem magam, mintha már sosem tudnék örülni... Gyakran fordult már meg a fejemben az öngyilkosság, és néha tényleg úgy gondolom, hogy jobban járna MINDENKI ha megtenném... osztimban nemvagyok az a népszerű lány, mert r*hadt ronda vagyok, szemüveges, régebben fogszabáyzóm volt, mostmár szerencsére nincs...

Gyakran szemétkednek velem... bár van 3igaz barátnőm, közülük az egyik ngyon jól kijön a fiúkkal, akik engem nagyon nem bírnak, legalábbis nem beszélünk nagyon. Furának tartanak.

Régebben emo voltam, és vagdostam is magamat, ám abbahagytam, mert fájt, és vérmérgezés stb... Akkor csináltam, mikor szüleim elváltak, a nekem bejövő srác vosszautasított, ergó: mikor nem sikerült semmi.

ÉS attól félek nagyon, hogy nem fogok tetszeni a barátomnak, ha visszahízok valamennyire, bár azt mondja hogy egyek, mer mostanság a meleg-és a kevés kaja miatt sokszor vagyok rosszul...

Annyira nem érzem azt, hogy lenne célom az életben =( Anyám csak baszogat, apám dettó... Kár volt megszületnem... =(

NOrmális válaszokat kérnék, és sorry, hogy kicsit hosszú lett.


2010. júl. 17. 17:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
18:01 vok, még annyit h: talán meg kéne tanulnod értékelned az életben azt amid van. és örülnöd neki...
2010. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

b*zd, utoljára májusban csináltam, lés abbahagytam, mer nem láttam értelmét... mi lett tőle jobb? jó, 1x még elment, mer talán abbamaradt az idegességem, de semmi értelme a vagdosásnak.

az emoságom még abban nyílvánult meg, hogy mindig feketét hordtam. ennyi

2010. júl. 17. 18:05
 13/21 anonim ***** válasza:

Te tényleg egy 16 éves csaj vagy? Beírsz ide egy hosszú sztorit, és sehol egy "vok", egy "am", egy "h", egy "köszcsy, pussssssssy, naon cejcsizlek titteket <3 XD lol", ráadásul az írásjeleket is használod a funkciójuknak megfelelően. Felüdülés téged olvasni, de komolyan.


Egy kétlem, hogy "rohadt ronda" lennél. A te korodban a tényleg ronda lányoknak a legritkább esetben van pasijuk, de ha mégis ez a helyzet, akkor legyél rá nagyon büszke, hogy külső adottságaid ellenére ilyen hatással vagy valakire. Valószinúleg csak nem tartozol a hiperszuperbombázók közé, hanem olyan átlagopsan csinos vagy a korosztályodra jellemző önértékelési zavarral. Könnyen lehet, hogy kaptál már olyan megjegyzést, amin most is rágódsz, pedig csak valaki belédkóstólt, ami elég sztenderd a kortársaid között, de később is az lesz.

A párod nem fog rondának tartani attól, hogy 6 kilóval több vagy vagy kevesebb, inkább az számít, hogy mennyire pozitív a kisugárzásod. Ez amúgy is csak a lányok ostoba hiedelme. A női szépség az nem magasság, testsúly, mellbőség, derékbőség, csípőbőség adatok összessége, a pasikat ez baromira nem érdekli (tudom, mert én is abból vagyok). Ha éhes vagy egyél, ha tálsályosnak érzed magad, és már nehezebb a mozgás, akkor sportolj. A céljaid meg úgy találod meg, ha sokat vagy olyan emberek társaságában, akik szintén keresik, illetve megtalálták már a céljukat, ahogy a fazekas mesterséghez is akkor fogsz érteni, ha fazekasok társaságában töltesz sok időt.

Úgyhogy fel a fejjel. Legyél magabiztos, de nem elbizakodott. Örülj annak, amit kaptál eddig az élettől, de ne elégedj meg vele, és keressed tovább a célodat.

2010. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentáló: köszönöm a normális választ =)

amúgy hány éves vagy?

engem is nagyon kiszoktak készíteni az olyan írásjelek, meg puszcsy, satöbbi... Írogatok, aztán ott tényleg nem szabad olyanokat berakni, mert nem engedik fel a merengőre, és így már berögzült, max a smileykat használom

2010. júl. 17. 19:02
 15/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Megtalálhatók az írásaid a neten?
2010. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

persze.

a régebbiek nem annyira jók, kb. 2 éve írtam azokat.

[link] itt a régieket találod

a másik felhasználó nevemen csak egy story van még, de jelenleg dolgozok egy írásomon, szerintem legkésőbb szeptemberben sor kerül a publikálásra, de majd meglátjuk.

[link]

Jó olvasást! =)

2010. júl. 18. 10:25
 17/21 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nagyon jól írsz. Ha van ilyen ambíciód, érdemes fejlesztened ezt a készségedet. Tényleg hajrá előre, és ne bántsd magad. Épp elég sok lehúzó dolog van a világban, legalább te ne rombolj, akiben megvan a készség az építésre is.
2010. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Jelenleg 162 cm vagyok, és 43 kiló. Még szeretnék fogyni, mert attól parázok, ha újra normálisabban kezdek el enni, visszahízom 49re, és úgy már nem fogok tetszeni a barátomnak."


43 kg kevés. Kezdő anorexiások beszélnek úgy, mint te.


"Egyik haverommal beszéltem, és szerinte naon gáz, ha egy lánynak hurkázódik a hasa, ha ül."


És ha egy haverod szerint valami gáz, akkor ez fontosabb szempont az egészségednél? Ha ennyire meg akarsz felelni másoknak, akkor SOHASEM leszel boldog, ugyanis mindenkinek eltér a véleménye sok mindenről, így sohasem fogsz mindenkinek megfelelni.


Ha a boldogságot másoknak való megfeleléshez kötöd, akkor a boldogságra semmi esélyed. Ez egy téves megközelítés, amit el kell vetni.


"Hiába van barátom, akiről tudom, hogy tényleg szeret, annyira üresnek érzem magam, mintha már sosem tudnék örülni... osztimban nemvagyok az a népszerű lány, mert r*hadt ronda vagyok, szemüveges, régebben fogszabáyzóm volt, mostmár szerencsére nincs..."


Ha van barátod, nem lehetsz ronda. Ez egy logikus állítás. Tanuld meg, mint egy képletet. Másrészt: nem mindegy, hogy népszerű vagy-e?


"Gyakran szemétkednek velem... bár van 3igaz barátnőm"


Mindenkivel szemétkednek / szemétkedtek valakik gyerekkorában. De a többséget nem érdekli.


Ha van 3 barátnőd, akkor velük kell törődnöd, nem azzal, akik szemétkednek.


Az a bajod, hogy nem érted: nem kell, hogy mindenkinek a barátnője legyél, nem kell mindenkinek megfelelned, nem kell népszerűnek lenned, és elkerülhetetlen, hogy egyesekkel rossz legyen a viszonyod, míg másokkal jó.


"ÉS attól félek nagyon, hogy nem fogok tetszeni a barátomnak, ha visszahízok valamennyire, bár azt mondja hogy egyek"


Persze hogy azt mondja, hogy egyél, mert valószínűleg nagyon sovány vagy, ő SZERET téged, és azt akarja, hogy egészségesebben nézz ki és egészségesebb legyél.


Véleményem szerint nem ártana pszichomókushoz menni, mert komoly önértékelési problémáid vannak. Önmagadat akadályozod meg a boldogságban azzal, hogy teljesíthetetlen feladatokat szabsz magadnak.

2010. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

raktam fel itt egy kérdést,és képeket, hogy mi a véleményük rólam....

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__10183..


hát,ha megnézitek, nagyon "kedves" válaszokat kaptam...

a maradék életkedvem is elment =(

2010. júl. 18. 19:42
 20/21 anonim ***** válasza:
18:28 vagyok pár sorral följebb. Nem találom a linkelt kérdést, de szivesen megnézném a fényképed, ha a bizalmadba fogadsz és küldesz privátot. Nem foglak sem bántani, sem visszaélni a fotóval :)
2010. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!