Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem mindig azt, hogy...

Miért érzem mindig azt, hogy az utcán az emberek engem néznek?

Figyelt kérdés
Mindig azt képzelem, hogy engem néznek az emberek (nem, nem azért, mert azt hiszem, hogy szép vagyok), és ezért nagyon feszélyezettnek érzem magam, s sokszor el is pirulok. Nagyon zavar.. Hogy lehetne az ilyesmit leküzdeni?:/
2010. júl. 16. 17:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt érzem mindig.
2010. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Mióta?:/ Sosem fog ez már elmúlni?..
2010. júl. 18. 20:49
 13/26 anonim ***** válasza:
Hát én úgy 1-2 éve kezdtem el így érezni, mindig megpróbálok valamit csinálni, piszkálom a táskámat, mintha keresnék valamit, úgy csinálok mintha telefonálnák, mert különben nem bírnám ki. Nem tudom mikor múlik már el. De ugyanígy érzem boltban kasszánál, meg hasonló helyzetekben. Azt érzem mintha mindenki azt nézné mit veszek, mi cisnálok. Nagyon rossz, de legalább nem vagyok egyedül vele.
2010. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Hát én is a zenét tudom javasolni, ahogy az egyik válaszoló tette.. azzal kicsit elviselhetőbb, viszont én már annyira függök az mp3 lejátszómtól, hogy ha véletlenül lemerül, és be kell mennem valamiért a városba nélküle, nagyon-nagyon rosszul érzem magam..:/
2010. júl. 19. 15:32
 15/26 anonim ***** válasza:

szia!

én pszichiáterhez fordultam ez ügyben.Kaptam rá gyógyszert.Azóta jobb!!!

2010. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
ja és próbáld meg észre venni(esetleg nézz az emberek szemébe),hogy mindenkit néznek nem csak téged.Te is nézed őket.Ha csak nem fél szemmel látod ezt az egészet.Inkább nézz rájuk,mint hogy a földet nézed.Majdnem hogy nézz szembe a problémáddal!
2010. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

na ezt jól megfogalmaztam..

Amúgy szorongást érzel?Menekülhetnéket?

Milyen az emberekkel való viszonyod?Szeretsz beszélni velük,ismerkedni?

2010. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%

Nekem is teljesen ez a problémám...ugyanezek a félelmek, kétségek, és rettegek már menni is valahova..valszeg ezért nyári munkát sem kaptam.

Nagyon utálom már magam, amiért ilyen szerencsétlen vagyok.

Nem tudok megoldást.

Valaki segítene?

2010. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Jah, és én 18L vagyok.
2010. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Igen, szorongást, sokszor kiver a víz.. Hát jópár barátom van, inkább suliból mind, de nem igazán kedvelem a nagy társaságokat. Ismerkedni is szeretek, viszont nagyon feszült vagyok olyankor, és én sosem tudnék odamenni valakihez csak úgy, ismerkedni..félek a visszautasítástól, meg úgy egyáltalán kerülöm a kihívásokat. Emberek elé kiállni és beszélni meg egyszerűen félek. Lámpaláz stb. Nem vagyok könnyű eset..:D
2010. júl. 19. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!