Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mely antioxidáns készítmények...

Mely antioxidáns készítmények a legjobbak?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be,mennyibe kerül,és hol szerezte be?Szeretnék a családom részére vásárolni.Köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 5. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég beszélgettem erről gyógyszergyárban dolgozó vegyésszel (mellesleg korábban is ugyanezt mondta már nekem több szakmabeli). Szerinte egyik sem igazán jó, mert több bennük az a mesterséges anyag, ami a pofás kis tabletta/kapszulaforma elkészítéséhez kell, mint maga a hatóanyag, ráadásul az előbbi nem is feltétlenül használ az egészségnek, utóbbi meg kétes, hogy így önmagában felszívódik-e egyáltalán. A legjobb természetes módon, sok zöldség és gyümölcs fogyasztásával bejuttatni a vitaminokat a szervezetünkbe.
2008. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Sajnos ma elég nehéz ezeket a fontos anyagokat bejuttatni a szervezetünkbe. A gyógyszertárakban kapható szerek szerintem is elég sok káros anyagot tartalmaznak, az én szervezetem pattanások formájában erős tiltakozásba is fog ellenük. Zöldségek gyümölcsök pedig folyamatos vegykezelésnek vannak kitéve, természetesen ettől tovább maradnak frissek, viszont káros anyagok tömkelege jut be velük a szervezetünkbe,és a régi jó vitaminok,antioxidánsok, nyomelemek... már nem is igazán találhatóak meg bennük.

Aloevera termékek talán megbízhetóbbak, viszont bolti forgalomban nem lehet hozzá jutni, amennyiben nincs olyan ismerősöd aki ezzel foglalkozik nehezebb a beszerzésük.

2008. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!