Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gombás a honajam. Hogyan...

Sensitive 19 kérdése:

Gombás a honajam. Hogyan kezelhetném?

Figyelt kérdés

Màr 2 hónapja szenvedek a honajammal... voltam börgyogyàszaton exoderilt javasolt, miota használom még rosszabb..amikor visszamentem, aztmondta hasznàljam még , mert 2 hét van még a kezelésből.már nem birom.nagyon zavaró és kellemetlen.

Minden nap tisztálkodom, nemtudom mi okozhatta... ja és borotválom is a honajam. Kérlek valamit mondjatok ötletem.sincs mit tehetnék.



2016. dec. 6. 01:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Canestenkenőcs
2016. dec. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne borotváld és tartsd szárazon, figyeld meg jobb lesz e ha egy hétig nem mosakodsz, hátha elmúlik, utána pedig annyit borotválsz és mosakodsz ammenyit csak akarsz!
2016. dec. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi azzal kezdtem ( ameddig nem voltam bőrgyogyàsznál az sem segített)

Még betadinnal is kezeltem néhányszor..

Nagyon rossz..de hiába mondtam a börgyogyàszaton...

2016. dec. 6. 02:09
 4/13 A kérdező kommentje:

Meg is halnék nem mosnám meg :D

De amugy hintöport is szoktam rá tenni.olyankor nem viszket annyira.

2016. dec. 6. 02:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Mondom szerintem a borotválás biztos nem tesz jót, de az is lehet, hogy nem bírod a borotva utáni kencét, szerintem a fehér üveges Nivea balzsam a legkímélőbb, de ha nem borotválod, akkor ezen nem múlik.


Ezenkívül egy dolog jutna eszembe, szolárium ! A gombák a meleg, sötét helyeket szeretik, az erős fényt nem. ha nyár lenne, azt mondanám feküdj ki a napra.


Szerintem menj el 2-3 alkalommal 4 percre szolizni azt majd meglátod hátha segít !

2016. dec. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha megtudod oldani, akkor kenegesd sárral.
2016. dec. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Solutio castellani. Elég büdi, amíg használod, nemigen tudsz a szakmádban dolgozni.
2016. dec. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezüst kolloiddal kend át esténként pár napig. Ha már nem büdi, a hintőpor helyett olajjal kend, azt sem szeretik a gombák.
2016. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

A szoli elég jó ötlet kiprobálok mindent.!! :D hátha segit

2016. dec. 6. 18:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Ismerem a problémát.Kínos ügy!


Ügyelj,hogy túlnyomórészt lúgosító ételeket fogyassz!

Zárd ki zsíros krémekkel a nedvesedést.(A gombák életéhez nedvesség kell.)Amennyit lehetséges,tartsd szabadon a gombás felületet.

A gombás felülethez érintkező fehérneműt min.10 percig klórban kell áztatni,mert visszaviszik a kórokozót.Fontos,a kiadós öblítés.


A gombásodás sűrűn összefügg a magas vércukorszinttel.

Ellenőrizd!


Javulást kívánok!

2016. dec. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!