Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Veszekedés közben a párom...

Veszekedés közben a párom kicsit belevágta a fejem a falba ami elég nagy területen penészes volt, alakulhat ki ettől penész a fejbőrömön vagy a hajamon?

Figyelt kérdés
Sajnos a lakas eleg nyirkos es egy par helyen van penesz.probalunk tenni ellene de eleg keves sikerrel .lehet ebbol valamilyen baj ha utana hajatmosok?
2015. nov. 25. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora kamu kerdest.. Persze, beveri a pasid a fejed a falba es a penesz a problemad.


Seems legit.


Legkozelebb talalj ki valami hihetobbet.

2015. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva a helyedben nem a penész miatt aggódnék.
2015. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ez elég átlátszó, hogy troll kérdés :P
2015. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Van egy megoldásom a problémádra. Hagyd ott a párod és költözz normális lakásba. A penésztől a falon annyi bajod lesz mint egy penészes sajttól...
2015. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel tőle penészes. De én nem ezért aggódnék elsősorban. Ha ilyet csinált, már rég nem ott kéne lenned, hanem minél messzebb tőle és még a rendőrségnek is szólnék.
2015. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkan fordul elo hogy ennyire merges legyen.es tudom h valtoztatni kene de szeretem.volt egy kis nezetelteresunk es emiatt volt.sajnos es elegge tulaggodom az ilyen egeszsegugyi kerdeseket.es tudom h nem jo h ennyire forro a vermerseklete de szeretem :(
2015. nov. 25. 14:17
 7/14 A kérdező kommentje:
De ezt a beveres se erovel volt.inkabb mint mikor egy apa egy szuloi pofont ad a gyerekenek
2015. nov. 25. 14:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bruhuhuhu, de szeretem - meg mindig ritka sz-r kfogas. Ha ez nem kamu, akkor remelem legkozelebb agyon is ver. Ostoba liba. Csak ne szaporodj, eleg hasonlo idiota van a vilagon. Szanalomtenger.
2015. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Ha ez a kérdés komoly , veled nagyon nagy gondok vannak. Senki ne üsse meg a másikat, se apailag, se sehogyan..És ezek után még a penészes fal miatt aggódsz. Mondd, hogy tényleg csak kamu a kérdés, kérlek !
2015. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ezt a kamut....istenem
2015. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!