Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek úgy, hogy valakinek azt mondtátok, csak barátnak tekintitek, közben megevett a penész, hogy több is lehessen?

Figyelt kérdés
Én most ilyen helyzetben vagyok, félek a visszautasítástól, pedig szinte biztos, hogy odavan értem. De én is azt mondogatom, hogy "csak barát"-nak tartom. Meg ő is ezt mondogatja. Hogy lehet ebből az ördögi körből kilépni?
2013. dec. 22. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, fos mi?
2013. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt, én elmondtam mit érzek, azóta nem beszélünk, de ez van.
2013. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
# 2: Hogyan mondtad el pontosan? És milyen volt addig a kapcsolat?
2013. dec. 22. 19:48
 4/10 A kérdező kommentje:
# 1: Az. Te se mersz lépni? Lenne esély amúgy szerinted, ha lépnél?
2013. dec. 22. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
volt ..aztán egy idő után a fiú egyszer csak bevallodta .. egészpontosan úgy volt hogy:imádlak mint "barát"-írta nekem eggyik este aztán hozzátette hogy lehet hogy talán jobban :)
2013. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
# 5: és hogyan fogadtad?
2013. dec. 22. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:
a kapcsolat jó volt, mmint a baráti és levélben mondtam el neki. de lényegtelen, mert azóta megtaláltam a boldogságot mással és így belegondolva jobban is jártam.
2013. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
# 7: Értem, de volt alapod feltételezni, hogy esetleg ő is többet szeretne, vagy csak te szeretted volna?
2013. dec. 22. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én is valami hasonló helyzetben vagyok de nem merek lépni,mert félek,hogy a barátság rovására menne :(
2013. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

# 9: Tulajdonképpen mi változna? Nem olyan a kapcsolat, hogy lehessen kezelni?

Mert az én esetemben, azt hiszem, még attól sem kellene tartani, hogy a barátság véget érne, ha esetleg nem lesz belőle több...

2013. dec. 22. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!