Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A zsírdaganat (atheroma) halálos?

A zsírdaganat (atheroma) halálos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet az van a lágyékomnál,vagy esetleg nyirokcsomó.Majd csak 2 hét múlva jutok el orvoshoz a vizsgák miatt.Nagyon hipohonder vagyok,és már most eltemettem magam:S

Lehet valami halálos betegségem van:(


2010. febr. 23. 09:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

egy őszinte javaslatom van: pszichológus.

lány vagy fiú vagy amúgy?

2010. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

22/L

Igen,lehet az lenne a legjobb megoldás.Mert a környezetem idegeit is tönkre teszem ezzel:S :D

Ma már arra is gondoltam,hogy a nyirokcsomó azért van ott,mert csont daganatom van,állandóan ki-be akad a combcsontom.És,hogy emiatt lehet....:S

Köszönöm a hozzászólásokat!

2010. febr. 23. 13:28
 13/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Vsznű a combcsontodnál kopás van, azért kattog, ezen segít egy csontkovács.

Az állandó felfázásra pedig Gran-C tőzegáfonya kapszulát ajánlok, mert nagyon erős és hatékony.

2010. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!!

Már meg fáj is a kis csomó:S

2010. febr. 23. 14:12
 15/20 A kérdező kommentje:
Ráadásul már 2 van és a kisebb fáj:S
2010. febr. 23. 14:54
 16/20 anonim ***** válasza:

Amig gyulladás van a szervezetedbe, addig be is lessz dagadva a csomó!

A felfázás miatt űlj meleg sós vízbe 1/2 órára és vegyél tőzegáfonyát(30db-os elég kb 1500.-) vegyél be 3X1-et és 2l folyadék naponta és C vitamin.

2-3 nap alatt rendbe jössz.

Az orvos is megnézhetne esetleg!

2010. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget,tehát akkor lehet,hogy mégse nyirokcsomó daganat:)

Délutánra kicsit a combom fele észrevettem egyet,eléggé fáj is és a nagyobb is bedagadt.Lehet azért is mert állandóan tapogatom.

Holnap veszek azt a tablettát amit ajánlottatok és kérek egy általános vérképet.Hátah az is kimutatja ha valami komoly van:S

2010. febr. 23. 16:36
 18/20 anonim ***** válasza:

Azért az nem semmi, hogy szövettani diagnózist tudsz adni ránézésre laikusként. Az atheroma és lipoma amúgy jó indulatú elváltozások, de ha már liposarcoma, akkor az rossz indulatú.

Ha a megnagyobbodott képlet nyirokcsomó, akkor a legvalószínűbb ok az, hogy valami fertőzött helyről a nyirok abba a nyirokcsomóba vezetődik el, és ez reaktívvá válik (ez teljesen normális jelenség).

De ha hipochonder vagy, akkor gondolhatsz lymphomára esetleg egyéb tumornak a nyirokcsomó metasztázisára.

Ha a csontvelőben lennének malignus folyamatok, akkor az fájna rendesen, és nagyon ramaty lenne a vérképed és sok más tüneted is lenne, szóval ez nem valószínű.


Én ha a helyedben lennék, akkor autoimmun betegségekről szóló könyveket olvasgatnék, mert ezek gyakrabban érintik a 22 éves lányokat, mint a daganatos betegségek, és akkor még jobban ki tudnál cs.szni szerencsétlen orvosokkal :P

2010. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%

Az lemaradt, hogy

A DAGANATOS NYIROKCSOMÓ ÁLTALÁBAN NEM FÁJ, MÍG A GYULLADÁSOS IGEN (azaz ha fáj, az a jó).

Legközelebb azt képzeld be, hogy nem fáj...

2010. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszi,tényleg jól felvidítottál most:D

Tudom,hogy nagyon kiakasztóak az ilyen emberek.A lényeg,hogy holnap csináltatok egy vérképet,és ha semmi komolyabb nincs,akkor is mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz,mert az alhasam is eléggé fáj(valószínű a felfázástól,vagy valami gyulladástól)

2010. febr. 23. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!