Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A zsírdaganat (atheroma) halálos?

A zsírdaganat (atheroma) halálos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet az van a lágyékomnál,vagy esetleg nyirokcsomó.Majd csak 2 hét múlva jutok el orvoshoz a vizsgák miatt.Nagyon hipohonder vagyok,és már most eltemettem magam:S

Lehet valami halálos betegségem van:(


2010. febr. 23. 09:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
a zsírdaganat egyáltalán nem halálos.
2010. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Lehet ez nem zsírdaganat,inkább nyirokcsomó,de akkor valami komoly betegségre utal...:S

2010. febr. 23. 09:59
 3/20 anonim ***** válasza:
Az egy nyirokcsomó lesz, és annak ott a helye. Elég baj volna, ha nem lenne ott. Ne temesd el magad, semmi bajod, orvoshoz sem kéne menned, de saját megnyugtatásod érdekében menjél.
2010. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

jaj már, ne aggódj, süt a nap, gondolj pozitív dolgokra! a végén még bebeszéled magadnak a betegséget!

Süt a nap, menj sétálj egyet! :) és fedezd fel hogy az élet csodaszép! :)

2010. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Szőrtűsző gyulladás nem lehet?Egyébként ne aggódj,nem halálos egyik sem :D
2010. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak ha nyirokcsomó,akkor nem tudom mitől jöhetett elő,bár nekem a nyakam is tele van és el se múltak,de baj nem volt eddig belőlük.
2010. febr. 23. 10:38
 7/20 A kérdező kommentje:
Vagyis kisebbek sem lettek,és ez eddig nem volt ott,ezért félek annyira,bár mivel hipohonder vagyok,néha jó nagy túlzásokba esek:S
2010. febr. 23. 10:39
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Vszínű kis gyulladás van a szervezetedbe és a nyirokmirigy csak a funkcióját végzi, védekezik...(ha fáj egy picit nyomásra, akkor 100%, hogy nymirigy)

Ne aggodj elmúlik!!!

2010. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Az lehet,mert állandóan felfázok:S És ha nem múlik el,akkor sincs feltétlenül baj?Meg a combcsontom állandóan ki-be kattan és az fájdalmas,már arra gondoltam csontdaganat.Azt nem lehet tudni mitől van?

Tudom,hogy nem itt kellene idegesítenem a népet,de valahogy leakarok szokni arról,hogy mindig valami halálos problémát vélek felfedezni.

Köszönöm,hogy mindenki normális válaszokat adott!

2010. febr. 23. 11:26
 10/20 anonim ***** válasza:

a nyirokcsomók akkor jönnek elő, ha vmi gyulladásod van. az pedig nem halálos. ha felvagy fázva ne csodálkozz h előjönnek.

de ha ennyire hipohonder vagy, télleg menj el egy orvoshoz, ő elmondja h semmi bakod, és az sokat segít a hipohonderség legyőzésében.

2010. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!