Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tudok holnapra beteg lenni?

Hogy tudok holnapra beteg lenni?

Figyelt kérdés
Nem akarok suliba menni mert dolgozatot irunk.. Tudom nem megoldás.. de normális válaszokat kérek.. hogy tudok lebetegedni?
2010. jan. 31. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre normális választ?
2010. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia,ezen én is sokat gondolkoztam!:) Próbálj meg krétaport szipkázni attól állítólag belázasodsz!:)Én nem mertem megcsinálni,inkább tanultam!:)Többet nem nagyon tudok,de ezt próbáld ki,és írd meg,hogy mik a tünetek!:) Sok sikert!
2010. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Menj ki és hemperegj meg a hóban ruha nélkül. Ha benne fekszel egy jó félórát, tutira nem mész holnap iskolába. (ez most komoly kérdés?)
2010. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én akkor voltam nagyon rosszul, amikor előző nap vettem be nyugtatót (mert hosszú busz út volt, és rosszul lettem volna...), és másnap azt se tudtam, hol vagyok. a szüleim is látták rajtam, hogy gyenge vagyok, és így nem küldtek el suliba. esetleg megpróbálhatod azt, h elindulsz, aztán telefonálsz, h most szálltál le a buszról, v akármiről, mert nagyon rosszul voltál, és hánytál, inkább hazamennél. ellenőrizni nem nagyon tudják, max nem ehetsz 1-2 napig, csak diétás kaját, de ha neked megéri:S egyébként ma még simán meg tudnád tanulni.
2010. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A "hogyan tudok hamis igazolast szerezni?" meg ertheto lenne, ha nem is helyes dolog...


De BETEG ne akarj lenni egy DOLGOZAT miatt.... uristen. Ahogy leirtad, mar akkor erezted, hogy mekkora butasag, nem? En remelem...

2010. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyalogatsd a buszon a kapaszkodót.
2010. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Menj be egy rendelőbe, ahol súlyos influenzások vannak. Garantált a hatás, tutira összeszedsz valamit. Gratulálok! Remélem, holnap azt is megbánod, hogy egyáltalán ilyesmi eszedbe jutott... Mások meg szeretnének egészségesek maradni, és ezért akár tíz tonna papírnyi dolgozatot is megírnának!
2010. febr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell betegnek lenned, pl ha azt mondod h hasmenésed van,vagy hánysz, azt senki sem tudja leellenőrizni..:D


De én is inkább egészséges maradnék, és dogát írnék.. csak ki lehet azt javítani:)

2010. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
igyál beteg vért
2011. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!