Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha vizes zokniban alszom...

Ha vizes zokniban alszom mennyire leszek beteg holnapra? Esetleg láz? Vagy fürdésután nyitottablak 10perc hatásosabb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozatot írtok? :D
2010. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem is biztos, hogy ezektől beteg leszel. :D Ha nincs totál legyengülve az immunrendszered, akkor egy kis fagyoskodástól semmi bajod nem lesz. Inkább buszozz sokat, menj közel köhögő emberekhez, ne moss kezet, stb, akkor biztos beszedsz valami vírust :D
2010. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem. csak mostis sz*ul vok de bekellene lázasodnom h elmehessek dokihoz és nemvok lázas igy suliba kéne mennem...de igymeg nem tok teljesiteni.válaszoljatok pliz
2010. nov. 13. 12:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Aludj hideg vizes lepedőn, biztos a 2 hét hiányzás, és a tüdőgyulladás :D
2010. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pikkelyesmedve válasza:
52%
A nagy öregek ilyenkor szappant ettek, vagy hasonló dolgokat. Garantált a hányás. De nem ajánlom, szerintem ha szarul vagy simán menj el orvoshoz, ki fog írni.
2010. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
anyum még nemenged ki sehova igy meg nekem sincs hozzá erőm, ezér kéne láz h mehessek dokihoz,az felirjon vmit,teljesen meggyogyuljakés ugy mehessek majd isibe
2010. nov. 13. 12:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Hja, bocs, most olvastam el, hogy mit írtál. Azt hittem lógni akarsz.

A fürdés utáni ablaknyitástól kétlem hogy beteg leszel, de a vizes zoknitól esetleg fel is fázhatsz, szóval azt inkább hanyagold szerintem... Inkább menj ki egy szál pólóban az utcára, sétálj kicsit. Így talán nagyobb sikered lesz :)

2010. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Simán elmehetsz orvoshoz láz nélkül is, nincs szabály, hogy csak lázasokat engednek be. Sok betegséghez nem is társul okvetlenül láz.
2010. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de szüleim csak akk engedik h dokihoz menjek :/ különben sulibakéne...
2010. nov. 13. 13:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor érdekes szüleid vannak.
2010. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!