Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Eros antibiotikumot szedek es...

Eros antibiotikumot szedek es nagyon gorcsol tole a hasam, hasmenesem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mielott irnatok, szoltam anyanak, hogy vegyunk melle probiotikumot. Azonban mondta, hogy draga es ugy se kell majd. Mar 3. napja szedem es mindig miutan bevettem, utana 1 oraval nagyon rosszul vagyok. No-spa van itthon csak, mar vettem be.
2014. márc. 30. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor Normaflore-t iszok, de előtte konzultálj gyógyszerésszel, orvossal, hogy szedheted-e a mellé az antibiotikum mellé amit használsz. Igyál sokat nehogy kiszáradj!

[link]

2014. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hiába drága, szerintem az egészség minden pénzt megér.

Jobbulást!

2014. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Zitrocin nevu gyogyszert szedek.

Annyira rosszul vagyok, hogy meg a viz is kijon belolem. Anya sporolasa miatt, megint szenvedek. ( dokink sokszor mondta a Normafloret, de o nem veszi meg)

45 km-re lakok a sulitol, nem tudom igy hogyan fogok buszozni holnap.

Kullancs okozta fertozesre irtak fel. Ezek utan en befejezem a szedeset, ha szukseges irnak fel masikat?

2014. márc. 30. 15:46
 4/5 anonim válasza:
Menj orvos ne szed
2014. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Eros? Ez mi a wtf?
2014. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!