Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Novynettet szedek 6 hónapja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novynettet szedek 6 hónapja, védve vagyok már biztosan mert többször szedtem antibiotikumot meg többször volt hasmenésem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha antibiotikumot szedsz, vagy hasmenésed van, gyengül a védelem, akkor is, ha a tatárjárás óta szeded. Az, hogy mióta szeded, teljesen irreleváns ebből a szempontból.
2010. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tehát akkor véd?
2010. okt. 5. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem véd. Ha szedsz antibiotikumot, akkor az antibiotikum kúra után legalább egy hétig kell mellévédekezni. Hányás, hasmenés esetére meg a tájákoztató pontosan leírja, hogy melyik héten mi a teendő. Mint már mondtam, teljesen mindegy, hogy mióta szeded.
2010. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
.....de még mindig nem a kérdésemre kaptam választ...de azér köszi
2010. okt. 5. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Esküszöm, nem értem, hogy mit nem értesz... Azt atnibiotikum csökkenti a hatást => nem véd. Ha megy a hasad, nem szívódik fel rendesen a tabletta => megintcsak nem véd. Az, hogy a védelem meddig számít csökkentnek, szintén leírtam a második válaszban.


Kérlek, ha még mindig nem világos valami, tedd fel másképp a kérdést, vagy fejtsd ki jobban, hogy segíteni tudjak.


Természetesen mind az antibiotikum, mind a hasmenés akkor számít, ha éppen fogamzásgátlót szedsz, nem úgy, hogy VALAHA ment a hasad, vagy szedtél antib.-ot.

2010. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem köszi :)
2010. okt. 5. 20:15
 7/9 A kérdező kommentje:
azt írja a betegtájékoztató hogy végül is ilyenkor csak gyengül a hatása nem megszűnik és hasmenés.hányás esetén vagy ha antibiotikumot szedek akkor 7 napig ajánlatos mással is védekezni tehát én a múlt hónapban szedtem antibiotikumot és most kezdem el a következő levéllel tehát akkor védve vagyok?
2010. okt. 5. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha a múlt hónapban volt az antibiotikum, akkor az új levélnél már védve vagy!
2010. okt. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nah ezt akartam megtudni köszi :)♥de az a baj hogy még nem merem hogy belém élvezzen tudom hogy véd de akkor se :( mert benne van hogy mivan ha?.....
2010. okt. 6. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!