Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Íme az újabb hír:A H1N1 a...

Íme az újabb hír:A H1N1 a legerősebb immunrendszerű emberekre a legveszélyesebb! Alátámasztaná nekem ezt valaki orvosilag? Lehetséges ez? Vagy ez csak egy újabb kampány lenne, hogy növeljék az eladott vakcinák számát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 21:47
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamit nem értek. Mindenhol a legjobban azzal érvelek, hogy ha nem adatjuk be magunknak, akkor a fél ország beteg lesz és nem lesz aki dolgozna. Ilyen alapon akkor miért nem ingyenes?

Nah, vajon miért? Itt pont a pénz a lényeg. És ez nem tűnik fel azoknak akik ész nélkül rohannak beadatni maguknak.

2009. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Háromezer? Köszi a választ, akkor mostmár lefekszem aludni... :)))) jóéjt mindenkinek!
2009. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
52%

22:22


:D:D:D::D:DD

2009. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
69%

22:22


A hirtv hiradója azt mondta hogy a vakcinák háromnegyede ingyenes ezen is látszik hogy üzlet mert az inygenes vakcinák azért nem érkeznek meg az iskolákba és a többi helyre mert útközben eladják őket valaki meg tömi a zsebét :D:D::D:D:D

2009. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Harmoka ***** válasza:

Na innen látszik, hogy amit a hír TV mond mekkora hazugság, én iskolában dolgozom és megérkezett az oltóanyag, abban a mennyiségben amennyit igényeltünk, ingyenesen.

Én ismerek olyat akit annak idején a kedves szülője nem oltatott be gyermekbénulás ellen és a két gyereke közül az egyik azóta is mankózik. Nem bízott az orosz vakcinában inkább a vírusra bízta.

2009. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
szerintem azért ne hasonlítsuk a gyermekbénuláshoz az influenzát...
2009. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ettől nagyob hülyeséget még nem is hallottam. Ha logikusan gondolkodsz, akkor rájössz, hogy az erősebb immunrendszerrel rendelkező emberek fehérvérsejtje hamarab megszűnteti a problémát, akkor nehogy már az erős immunrendszerű ember betegedjen meg.
2009. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Durva, hogy ennyi év elteltével kb ugyanezen megy a vita

Csak most másik vírus miatt :)

2021. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!