Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Íme az újabb hír:A H1N1 a...

Íme az újabb hír:A H1N1 a legerősebb immunrendszerű emberekre a legveszélyesebb! Alátámasztaná nekem ezt valaki orvosilag? Lehetséges ez? Vagy ez csak egy újabb kampány lenne, hogy növeljék az eladott vakcinák számát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 21:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

azt hittem kifexek ettől amikor meghallottam a híradóban...


szerintem ez egy baromság. aki okosabb, légyszi magyarázza el, engem is érdekelne.

2009. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem ez már nevetséges, hogy az erős-egészséges ember van veszélyben.

egyébként eddig aki meghalt,annak már volt valami elő betegsége.akkor most mi van?

bocs, hogy nem tudtam válaszólni.

de erre én is kíváncsi leszek.

2009. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
a médiának kell a nézettség ennyi. am szerintem baromság, rémhírkeltés...
2009. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Kellett egy hir,mert nem fogy a vakcina es ehenhal a zsido gyogyszergyaros.
2009. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
áááá,akkor gyorsan legyengitem az immunrndszerem nehogy megkapjam a H1N1-t!:D Viccet félretéve még nem hallottam,de bár nem orvos vagyok,ennélkül is azt mondom,hogy hülyeség..,hát mi az immunrendszer feladata???
2009. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Baromság be ne dőljetek már a hiradóban néha borzalmas blődségeket mondanak!!


Fogadok az RTL en mondták mi?

2009. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudom, akik itthon belehaltak, mindegyiknek le volt gyengülve az immunrendszere, azaz nem voltak teljesen egészségesek.


én nem rémültem meg, továbbra sem adatom be, pedig kicsi gyerekem is van.

2009. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
72%
Az aloes mlm doglodik.Most a vakcina a jo biznisz.Egyetek,vegyetek legyen a tietek!
2009. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
79%
elmondom, h szerintem mi van. az erős fiatalok megbiznak annyira az immunrendszerükben h ne oltassák be magukat. és szerintem most ezzel az "okossággal" akarják rávenni a fiatalokat akiknek semmi szüksége nincs a hülye vakcinájukra, h márpedig menjenek és vegyék meg azt a csodaszert, ami persze annyira csodás h a hülye nem veszi... :/
2009. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%
Én sem fogom magam beoltatni olyan kórság még nem kapott el amit a jó házipálinka meg a vöröshagyma ki ne kezelt volna!!!
2009. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!