Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Íme az újabb hír:A H1N1 a...

Íme az újabb hír:A H1N1 a legerősebb immunrendszerű emberekre a legveszélyesebb! Alátámasztaná nekem ezt valaki orvosilag? Lehetséges ez? Vagy ez csak egy újabb kampány lenne, hogy növeljék az eladott vakcinák számát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 21:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
21:58-as.. megmondtad! most itt fetrengünk a röhögéstől! igazad van!
2009. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
60%

Itt van többek között egy kis H1N1 ellenszer: [link]

Ez a jó nem a vakcina,mesterséges sz@r!!

2009. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom feltünt nekik,hogyha még a háziorvosok is azon az állásponton vannak,hogy ne adasd be akkor az emberek most (kivételesen) nem vehetők palira. Ezrét kikellett valamit tlaálni,amit benyal a jónép,és meggyőződésem hogy be is nyalják sokan.


ui: csak nekem van ki a tököm a h1n1el?

2009. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 Secu ***** válasza:

Amit a médiában hallani az nem biztos,hogy teljesen úgy van.

Én csak az ÁNTSZ honlapján leírtakat hiszem el.Szerintem ha kíváncsi vagy ilyen dolgokra inkább ott nézd meg,hiszen itt minden ember a saját véleményét fogja leírni,ami nem biztos h azonos az igazsággal.

2009. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezzela vakcinavétellel kapcsolatban állítólag ennek ingyenesnek kéne lennie nem? :D
2009. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Ma az orvosi rendelőben ülten és bejött egy pasi, hogy írják föl neki a védőoltást influenza ellen. A nővér visszakérdezett, hogy melyiket (sima vagy sertés). Válasz: Nem tudom, amelyik most DIVAT.


Egy tanács: Te ne legyél ennyire birka mert még nagyon meg fogod ütni magad.

2009. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez tenleg megdobbento!!! Ilyen hulyeseget meg nem hallottam sosem,hat nem tudom de en pont a napokban mondtam a ferlyemnek hogy engem ugyesem fog meg ez a betegseg mert eros az immunrendszerem meg megfazva sem voltam mar ket eve lassan.De ezek szerint tevedek?Hat kivancsi lennek miert mondtak ezt ? De en meg mindig azzal vagyok hogy nem veszem be az oltast es a 13 hos kislanyom szervezetet sem zavarom meg vele,hat sajnos a ferjem beakarja venni. Minden jot es egeszseget kivanok. Ja es mit szoltok a maszkos es a gumikesztyus kozlekedesre az utcan es az uzletekben ?? en azert azt mar megcsinalnam.
2009. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Eddig a beteg emberek voltak a legnagyobb veszélyben, mostmár az egészségesek.

Ezek aztán tudhatnak valamit.

2009. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
tényleg, és mennyibe kerül egyáltalán? tudja valaki?
2009. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége nem gondolja végig,hogy minden mögött a haszonszerzés húzódik meg.A csecsmő nem ehet tejet,és egyéb természetes ételt,mint anyáink vagy nagyanyáink,mert az emésztőrendszere azt nem tudja feldolgozni,ezért egyen inkább mesterségesen előállított tápszert,vagy a fehér kenyérben nincs semmilyen tápérték,és aki nem akar elhízni egyen inkább korpás kenyeret.Hozza a hasznot a tápszergyáraknak vagy a malomiparnak.Ugyan ez a helyzet az oltással is .Meglehetősen gyanakvó és talán kissé rosszindulatú is vagyok,de emögött nem csak a gyógyszergyárak üzletét látom,hanem a pártokét is. A Jobbik sem ágál a tőkés gyógyszergyárak ellen,ahogy a Fidesz sem szól egy szót sem,pedig ha a kormmány csak kinyitja a száját,de még nem mond semmit,ők már akkor is kiabálják,hogy a kormány megint hazudik.Most pedig hallgatnak.

A hír elgondolkoztatott.Eddig a halottakról kiderült,hogy egyéb betegségük is volt.Ha most sikerül mindenkit beoltani( az iskolák,intézmények egyre erőszakosabban próbálják kötelezővé tenni az oltást),és meghal egy olyan fiatal,akinek eddig nem volt semmi baja,akkor megvan a magyarázat.Akinek erős az immunrendszere,az belehalhat.

Ezt nem tudon elhinni.Minden más betegséget az kap meg,akinek az immunrendszere nem elég erős.Ez az influenza miért lenne kivétel?Kiváncsi vagyok,hogy még mit fognak kitalálni,hogy több oltóanyag fogyjon el?

2009. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!