Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel jár a lisztérzékenység?...

Mivel jár a lisztérzékenység? Mivel kezelik?

Figyelt kérdés
A másik pedig a hiper bőrérzkenység! Azt hiszem ez a pontos neve. Ismeritek ezeket a betegségeket?
2009. okt. 8. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én kálváriát jártam a lisztérzékenységgel ( Lé ).

Olyan tüneteim voltak, melyek igazolták, hogy ebben a betegségben szenvedek, sőt tükrözés, biopszia, is igazolta.

2 hónapos kúrát csináltam, melytől enyhültek tüneteim, ám egy részleges laborvizsgálat, és egy gyomortükrözés kizárta a Lé-et. Ekkor merült fel, hogy CHRON beteg vagyok. Ismét nagy és rutin labor. Ez is kizárta a betegséget.

Végül minden bajom, ami volt, a stresszre hárították, na és hipohonder is vagyok, ez nem mellékes.

Jah és gyomor, és nyombél fekélyem is van, arra gyógyszert szedek.

Szóval nem könnyű.

2009. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi h válaszoltál!!!

uuu...hát én még csak most kezdtem ezt a z egészet, tükrözésre megyek legkzölebb (a vicc az egészben h éveken keresztül jártam már orvoshoz,tükrözés és sok egyéb más, bezzeg eddig eszükbe nem jutott h ilyesmi bajom lehet...na mindegy)...

A tükrözés folyamán vesznek mintát a vékonybélből,gyomorból, ez a biopszia? Nálam nagyjából az összes tünet megvan,kivéve a hasmenést és a fogyást! 'örülnék' ha ez lenne a bajom, mert akkor végre vége lenne az állandó orvoshoz járásnak...:S

2009. okt. 13. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!