Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azibiot, hasmenés. Hadjam abba?

Biberon kérdése:

Azibiot, hasmenés. Hadjam abba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap voltam dokinál mert eléggé fájt a torkom -kissé köhögtem s orrváladékom volt/van- aki az Azibiot nevű gyógyszert írta fel. Ma volt az első nap hogy bevettem olyan 8 óra tájékában s 15 órakor eléggé nagy hasmenésem volt teljesen vízes állagú. A kérdésem az lenne hogy ez lehet a gyógyszertől? Mondjuk előtte se volt valami szoráld de ilyen híg a székletem , de szerintem ez betudható a sok orrváladéknak.

Ez mellett a Tasectant szedem vagy is szedtem be ma eddig 2 darabot.

Szeintetek szedjem tovább az Azibitot ? Az igazság az hogy félek mert holnap megyek az új munkahelyemre s nem szeretnék hasmenéssel küzdeni. Esetleg milyen gyógyszert ajánlanátok hasmenés ellen?



2013. máj. 14. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen mellékhatása. De valóban lehet a betegségtől is. Vegyél be orvosi szenet és Smecta port a hasmenésre,mást ne nagyon,mert ha kórokozótól van,más hasfogók mellet könnyen felszívódnak a kórokozók toxinjai is.
2013. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ csak még annyi , hogy szerinted folytassam az Azibiot szedését s elmúlik a hasmenés? Illetve a Lopidum vagy az Immodiumot bevehetek ha holnap rám jönne a hasmenés
2013. máj. 14. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor vegyél be,ha nagyon szükséges. Szerintem vedd be az Azibiot-ot, úgyis csak 3 napos.
2013. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lesz gyorsan elmentem smecta-ért -még szerencse hogy a sarkon van a patika- úgy hogy be is veszem! Nagyon szépen köszönöm a segitséget!
2013. máj. 14. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl élted a napot? :)
2013. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére igen , de ezt a sok szénnek és a smectanak köszönhetem :) viszont azt vettem észre hogy eléggé felpuffadtam tőlük.

Azért az azibiot bevétele után eléggé rosszul érzem magamat meg amúgy is de szerencsére ma vége van . Már csak a helyre állitás maradt:).

Köszönöm az érdeklődést és a segitséget!

2013. máj. 16. 06:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor ezt a mai napot még szenvedd végig :)

De Azibiotot soha t9bbet...

Gyógyulj meg!

2013. máj. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!