Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a problemam?

Mi lehet a problemam?

Figyelt kérdés
Penteken este lefekudtem aludni semmi bajom nem volt, ejszaka felkeltem hanytam hig szekletem volt vagy 7 szer voltam wc n de csak viz jott belolem. Azota jobban vagyok de mindig rossz a kozerzerem, es most is allandoan azt erzem hogy mocorognak meg mormognak a beleim. Es most is hig a szekletem de hasmenesem mar nincs de nagyon zavar. Mit csinaljak? Orvoshoz nem akarok menni. Rendbejovok egy par nap mulva? En meg soha nem voltam beteg 3 napnal tovabb! Es nem szedtem soha gyogyszereket. Legyszi segitsetek. Elore is koszi!

2013. máj. 14. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínű benyeltél egy vírust! Velem is volt ilyen csütörtök este kezdődött és keddre voltam jobban! Rendbe fogsz jönni, diétázz, és sok folyadékot igyál!

Hasfogót ne vegyél be, mert jobb ha inkább kijön!

2013. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszi! Csak be vagyok rezelve mert teyleg nagyon sz @ r igy.
2013. máj. 14. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is pont így volt! Kitartás és jobbulást! Első voltam!
2013. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi!
2013. máj. 14. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Napi 2*500mg C-vitamint szedj. LEhetőleg a legolcsóbból, mert az valószínűleg nem nyújtott felszívódású, ami nem lenne most jó.

És napi 1szem Cetebe-t.


Nekem ez a kombináció hamarabb helyreteszi a hasmenést, mint a gyógyszer.

Ezt így csak egy hétig használd, mert a vese nem szereti a sok C-vitamint.

2013. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
diétázz úgy enyhülni fognak a tüneteid aztán ha elmúlt akkor fokozatosan ehetsz újra mindent
2013. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már alakul! köszi!
2013. máj. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!