Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet megfázni ilyen időben?

Hogy lehet megfázni ilyen időben?

Figyelt kérdés
Hétfőn egész nap fújtam az orrom, fájt a torkom, ma pedig még rosszabb. Nem kapok levegőt az orromon, 5 percenként folyik az orrom, a torkom is fáj, ezért ott se nagyon kapok levegőt, este csak ülve tudtam aludni, mert úgy még inkább nem kaptam levegőt. Ez csak sima megfázás, vagy vírusos? Dokihoz délután megyek. 15/L

2013. ápr. 30. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Vírusos. Antibiotikumot fogsz kapni. És hogy hogyan lehet megfázni? Úgy, hogy folyamatosan permeteznek minket vírusokkal az ENSZ-es repülőgépek.
2013. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És azt tudod, kedves válaszoló, hogy a VÍRUSSAL szemben az antiBIOTIKUM sz*rt sem ér???
2013. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy megfázás. Amit a köznyelv megfázásnak hív, az is általában valamilyen enyhébb lefolyású felsőléguti vírusos fertőzés.
2013. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nem az időjárástól függ, mivel megfázás nátha influenza vírus mind. Ezen a hőmérsékleten ők is jól érzik magukat nemcsak mi.
2013. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, értem, köszönöm.
2013. ápr. 30. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!