Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sürgősségin ha az orvos picit...

Sürgősségin ha az orvos picit is leukémiára gyanakszik, attól haza fog engedni, vagy már bent kell maradnom?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Haza fog engedni.
2013. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy hogy?Ez biztos?Nagyon félek!!!
2013. márc. 27. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen helyzetben nem azon aggodnék hogy bent tartanak-e hanem hogy mi a bajom, föleg ha ilyen komoly betegség is szóba kerülhetne.
2013. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vért vettek,mert nem tudják mi bajom,1hét múlva lesz kész az eredménye,de leukémiára utaló tüneteim vannak.én úgy tudtam hogy ilyenkor azonnal befektetnek.
2013. márc. 27. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy küldenek haza. Átküldenek a hematológiára.
2013. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Osztom a 3. válaszoló véleményét. Ha bent kell maradni, akkor bent kell maradni, a lényeg, hogy ne legyen komoly a baj.
2013. márc. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelne, hogy mik azok a leukémiára utaló tüneteid!


Ez nem egy olyan betegség aminek konkrét tünetei vannak. Szerintem te hipochonder vagy, és szorongsz.

Tapasztalatból írom, átmentem ezen már. Leukémia tünetei hasonlóak a pszichés eredetű problémák tüneteivel.


Pl: folyamatos izületi/izomfájdalom, általános fáradtság, gyengeség, sápadtság, akár bevérzések a bőrön, étvágytalanság, emésztési problémák, hasmenés, fázékonyság, fertőzésekre való hajlam.


Nem tudom kihagytam e valamit, de elárulom, én ezeket a tüneteket mind produkáltam.

Képzeld, egészséges vagyok. Kivizsgáltattam magam, eredményekre várva halálfélelmem volt.

A jó eredményeim úgy megleptek mint mást egy rossz eredmény. El se tudtam hinni!

Nem éreztem magam egészségesnek, magamba beszéltem a betegséget.

Stressz, szorongás váltotta ki egyébként a tüneteket.

Sajnos nagyon sok minden felgyülemlett, és egyszerre tört ki, szinte sokként ért a felismerés, hogy elb.sztam.

Na utána jöttek a tünetek, és a hipochondria.


Jó eredmények után megnyugodtam, és rendeződött is az életem. Azóta nincs tünet. Semmi!



ÚGY GONDOLOM, TE IS HASONLÓ CIPŐBEN JÁRSZ!

Csak találgatni tudok, hogy mi lehet a bajod, de a leukémiának olyan konkrét tünetei nincsenek, hogy az egyből felismerhető legyen.

Valószínűleg semmi gond nem lesz az eredményeiddel, és csak az a bajod, amit leírtam.

És remélem, ha jól tippeltem, és eltaláltam a helyzetedet, akkor megnyugtat amit írtam. Amikor én estem át ezen, megnyugtató lett volna más tapasztalatát olvasni.

2013. márc. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!