Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2,5 éves kislányomat saját...

2,5 éves kislányomat saját felelősségre hoztam ma délelőtt haza a kórház gyermekosztályáról. Az orvos nem adott receptet a további kezelésre, mondván, oldjam meg, ha hazaviszem. Ilyet megtehet egy orvos?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Miért, egy felelősségteljes anya hazaviszi saját felelősségére a gyereket?? Holnap menj el a körzeti gyerekorvoshoz és intézd el..
2010. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha a 2,5 éves gyerekedet saját felelősségedre hazahoztad, akkor csak gratulálni tudok, az meg, hogy még te vagy felháborodva...
2010. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Az orvos akkor tud felelősségteljes munkát végezni,felelni a gyerekedért, ha ott hagyod a kórházban. Nyilván nem viccből akarta bennt tartani. Ha nagyon g...ci akarok lenni, igen, megérdemled, oldd meg magad a saját hülyeségedet . Hogy lehet ennyi esze egy anyának ?
2010. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Így van, komolyan még te pattogsz? Ha van egy kiseszed holnap bemész a körorvoshoz, a kezelés további részét megbeszélni. Gondolom meg fog dícsérni....
2010. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
semmi közöd hozzá
2010. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem nem tehet meg.Neki feladata hogy gyógyítsa a gyerekeket.Lehet nem tetszett neki hogy hazahoztad(ami szerintem sem volt egy felelősségteljes döntés)de a zárót kikellet adnia és azon rajt van hogy mivel kezelték eddig.Vidd holnap dokihoz.
2010. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
majd ő felírja a gyógyszert.
2010. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
miért vited haza?gondolom volt rá okod,ugye?nem csak mert untad magad?
2010. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Az orvosok ezt nagyon utálják ugyh ne csodálkozz:s én nem itélkezek feletted h miért hoztad haza, de ha vmi baj lesz, és visszkell vinni éjjel akk olyanok lesznek veled mint egy darab sz*ral:S
2010. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
43%

Szia!

Nem értek egyet azokkal akik támadják az anyukát, mert hazahozta a lányát. Én is hazahoztam saját felelősségemre, mert székrekedése volt amikor 1,5 éves volt. Adtak neki hashajtót, utána megszűnt a gond. Beraktak minket egy olyan kórterembe, ahol hányás-hasmenéses vírusos gyerekek voltak, én 12 hetes kismama voltam, a lányom meg nem volt fertőző beteg. Erre következő nap bejött egy nővér, hogy következő éjjel jó lenne ha az anyukák matracon aludnának hogy felszabaduljanak a helyek. De volt 4 üres kórterem az osztályon. Én besokalltam, mert aznap amikor felvettek minket délután már bírt kakilni a lányom és elmúltak a görcsei. Úgyhogy a 2. éjszakát nem vártuk meg a fertőző kórterembe, hanem haza menteünk saját felelősségre.

Nem biztos, hogy azért ment haza az anyuka, mert felelőtlen. Nem értem miért kell lealázni, ő látta, hogy mi a jó a lányának, gondolom ha nagy lett volna a baj, akkor ott marad a kislánya a kórházba.

Egyébként meg kötelessége lett volna az orvosnak gyógyszert írni.

2010. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!