Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet tenni szőnyegbogarak...

Mit lehet tenni szőnyegbogarak ellen?

Figyelt kérdés

nemrég fedeztem lárvákat a fürdőszobában és a saját szobámban. egyet a takarón, a huzat cserélésekor találtam, egyet pedig a falon, a fürdőszobában pedig szintén a falon, a csempén. kifejlett példánnyal nem találkoztam.

nem találtam sehol kielégítő választ erre a kérdésre, ezért írok most. remélem, valaki tud majd válaszolni. (egyelőre mászóbogarak elleni permetet vettem, azzal alaposan befújom a lakást, hátha használ valamit...)


ha valaki nem tudja, hogy néznek ki, itt egy kép: [link]



2012. okt. 24. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
hívd ki a rovarirtót. :-S fhujjjjjjjjjjj.
2012. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha lenne plusz 20000 forintom, már rég kihívtam volna őket. nyilván valami költségkímélőbb megoldásra gondoltam. kevésbé primitív válaszokat várnék.
2012. okt. 25. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:
nem volt primitív a válaszom. semmi primitív nem volt benne, de a kép, amit belinkeltél egyrészt marhára undorító, másrészt, nyilván nem maguktól kerültek a lakásodba. egyszerű szőnyeg esetén én kidobnám az egészet a francba, rovarirtóból pedig valami erősebbet vennék telefújnám a lakást, addig pedig elköltöznék valahova.
2012. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is az van. Azt hittem ágyi poloska de nem megtaláltam a barna kis kukacot két másfél centi

Oda fogok veszprécelni az ágyneműtartóban vizes ööö közeget nem szereti csak a szárazot és a rohadék kis barna kukac még mozgott is nem tudom mivel lehetne kinyírni porszívózni mindenféle rés kiporszívózni és állandóan 10 napon keresztül kétszer porszívózni porszívózsákot kidobni a petéket hogy mi öli meg nem tudom esetleg valaki tudja a jó lenne ha valami kullancs elleni irtott be a spriccelek hátha jó lesz én is kérnék választ köszi

aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!