Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sürgős segítség, mit tegyek...

Sürgős segítség, mit tegyek herpesz ellen? Hetente jön ki

Figyelt kérdés

Hát nemtudom hol kezdjem ... évek óta szenvedek herpesz vírustól,ősszel és télen hetente jön ki 2-3 db(azaz folyamatosan van,mert mire az egyik épp elmúlna kijön a másik...

már öngyilkosságon is gondolkodtam,tudom,hogy szánalmas,de senki nemtudja elképzelni,hogy mennyire megkeseríti az életemet ...

Kentem már rá a jóistent is .. mindent szedtem rá,fokhagymát ettem,multivitaminok,lizin-c,cink,kenőcsök közül minden,most a gyógyszerész már malária elleni gyógyszert írt fel .. fogkrém ... minden amit eltudtok képzelni,de egyszerűen nem megy le,barátnőmnek is rossz,mert igy nem találkozok vele ...

23/F


2012. szept. 23. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ártana egy kicsit belülről is pusztítani a vírusokat. A herpes vírusa a szervezetedben van folyamatosan, és valami inger hatására időnként megjelennek a külső tünetek.

Keresd fel az orvosodat, és kérj beutalót infektológushoz visszatérő herpes fertőzés miatt. Vérvizsgálatot végeznek (serológia), és szükség esetén gyógyszeres kezelést kapsz (Aciklovir, Herpesin).

2012. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is két héten belül már másodjára jött ki.. Igaz idén még nem volt. Neted azt olvastam, hogy teafaolaj 1 nap alatt leszaritja... ma vettem, kenegetem, kivancsi leszek... majd irok bevalt e. Persze nemhiszem hogy meggatolja hogy kijojjon eleve...

Amúgy most a másodiknál már jegeltem, és csak egy kicsi hólyag jött ki (a múltkor vagy 3 nagy, fél ajkam fel volt dagadva) szóval a jegelés segített tényleg. Meg ma hallottam egyik koleganőmtől egy krémrőm aminek most nem tudom a nevét, de holnap megkérdem mert állítólag neki ki sem jön tőle egyáltalán már, mert amikor érzi az égő, viszkető érzést az ajkán, rögtön bekeni, és nem jön ki neki... Azt mondja mindig van nála, minden eshetőségre. Holnap megkérdem, ha érdekel szólok. eddig nem is hallottam felőle én sem.

Amúgy ha annyira sűrűn kijön már tényleg kéne egy doki... hátha okosabbat mondd. Meg lehet hülyeség, ezt nem próbáltam, de állítólag kozmetikus valami lámpával le tudja szárítani... ezt egy fórumon olvastam ma, nem tudom mennyi igaz belőle, tényleg. Azt írták hogy a sima lézer is jó, amivel régebben a gyerekek játszottak... hogy 5 percig tartja rá a piros fényt, és nem jön ki (amikor még csak éget) Mondjuk én ezt nem hiszem, de ki tudja... én is tuti kipróbálnék mindent ami a kezem ügyébe akad, mert bár ritkábban jön ki, ha egyszer kijött, nehezen szabadulok tőle. A gyógyszertári kencék nekem semmit nem használnak.

22L

2012. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!