Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon kérem hogy valaki...

Nagyon kérem hogy valaki segítsen nekem!?

Figyelt kérdés
Nos..nekem egy hatalmas problémám van . Elkaptam valami hüvelyi fertőzést . Kb 1,5 hete darabos folyásom volt, és viszketett . Vettem rá egy kupot és egy krémet . Pár napig elmúlott, de most visszajött nyálkás fehéres folyás, és büdös, de nem fáj és nem is viszket csak olyan furcsa érzés . Orvoshoz nem tudok elmenni, mert Németországban vagyok, és 400Euro lenne egy vizsgálat :S németül nem tudok beszélni, aki vette nekem a kupot ő jelenleg nincs itt . De nem tudok már tovább várni, nem akarom, hogy roszabb legyen . A párommal több mint 1 hónapja nem voltam együtt, és 3 hét mulva találkozunk csak. Addig valamit szeretnék változtatni . Valaki segítsen kérem.

2012. okt. 8. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen juss el valahogy nőgyógyászhoz, mert ebből a későbbiek folyamán még nagy bajod lehet. A párodat szintén meg kéne vizsgálni, minden rendben van-e vele, mert ha te kezelve vagy, ő meg nem, akkor jön a ping-pong effektus. Oda-vissza adogatjátok egymásnak a gombát.

Nem tudom, ott Németországban lehet-e kapni Canesten kombit, de ismétlem, hogy inkább próbálj meg valahogy eljutni a dokihoz. Jobbulást!

:)

2012. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nőgyógyász vagyok. Sajnos a tüneteid alapján gyógymód nincs a betegségedre, csak kezelni lehet, hosszabb-rövidebb időre tünetmentessé tenni. Viszont megelőzhető lett volna a betegséged. A konkrét neve:

mássalusz basztalumia meta pasimusz nemvoltiger aközelben

vagy más néven

faszhiányusz hiperszexizmusz

A megelőzésről annyit, hogy a koton segíthet. Vagy ha már f@sz kell, akkor ápolt tiszta f@sszal dugj, ne érd be akármivel. De egyszerűbb ha nem csalod meg a párod

2012. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!