Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Terhesség alatt lehet tetovált...

Terhesség alatt lehet tetováltatni?

Figyelt kérdés
A tetoválás már régebben is tervben volt,viszont nem rég tudtam meg,hogy áldott állapotban vagyok.... :) Inkább elhalasztanám a dolgot,úgy hallottam,hogy a fertőzés veszélye fent áll,de sokan mondják,hogy nyugodtan csináltassam meg.

2012. aug. 11. 04:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha meg bízható helyen csináltatod,ahol steril minden akkor igen, de én várnék vele, mert félnék hogy el kapok valamit. Rengeteg mindent el lehet kapni, a hepatitistől kezdve.
2012. aug. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 9. hónapban varrass valami szép képet a hasadra, szülés után pont olyan lesz, mintha Picasso csinálta volna!

XD


A fertőzések miatt pedig szülés után is kell aggódni! Válassz megbízható helyet és nem lesz gond!

2012. aug. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ami a bőröd alá kerül azt a terhesség elszívja. Nem bírnád ki szülés utánig, akkor csak a te májad menne tönkre.
2012. aug. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok. Nekem a természetgyógyász azt mondta ezek nehéz fémek és a vese, a máj elszívja és ott lerakódik, ezáltal lassul a máj, a vese működése és károsítja az egész szervezetet.
2012. aug. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek. Én is akartam tetoválást, de nem csináltattam. Terhesség alatt minden képpen hagyd ki.


Elmentem allergia vizsgálatra tetoválás előtt, és kijött hogy fémallergiás vagyok :D:D Teto után derült volna ki...

2012. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SzilKa ***** válasza:

Terhesség alatt és utána szoptatás alatt sem javasolnám a tetováltatást. Nem tudhatod, hogy nem fog-e gyulladást okozni még úgy is, ha maximálisan sterilen csinálja a tetováló, az pedig nem ideális a babának. A szervezetedet a gyógyulás is igénybeveszi, terheli.

Várd meg inkább, amikor már nem is szoptatsz, a tetkó úgyis rajtad lesz egy életen át, mi az a kis várakozási idő ahhoz képest :)

2012. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ezek nehéz fémek és a vese, a máj elszívja és ott lerakódik"


Ha a szervezet elszívná, akkor a tetoválás elhalványodna, és eltűnne egy idő után!


Most valaki mondja azt, hogy megzavarja a csít!

2012. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
69%

utolsó, nem a színét szívja el, hanem az anyagból, amivel tetoválnak bizonyos összetevők szívódnak fel a szervezetedben. Mellesleg kis is halványodik olykor... te is tud(hat)od.

Ennek semmi köze a csíhez. Az Mszp-t is mondhattad volna... ugyanannyi értelme van.

2012. aug. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!