Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A herpeszem miért fehéredett...

A herpeszem miért fehéredett ki és kezdett el bizseregni miután egy vattapamaccsal beeceteltem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 15:36
 1/9 A kérdező kommentje:
És ez most jó vagy rossz jel?
2012. aug. 8. 15:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális reakció. Az ecet amúgy mióta jó rá? Én úgy tudom, vagy speciális krém kell rá, vagy max fogkrém. De hát az a savas cucc normális dolog, hogy kimarja. Különben nem árthatott, kicsit lefertőtlenítetted :)
2012. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán az ecettől, jobb lenne ha a gyógyszertárban vennél rá valamit, ami arra való.
2012. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már vettem, de nem ér túl sokat.. valami házi praktikára gondoltam.
2012. aug. 8. 15:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél a krém mellé Epavir tablettát is, fiamnak azóta alig jön elő a herpesze, pedig régen mindenre (nap, betegség, stressz) előjött, állandóan herpeszes volt.
2012. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A herpesztapasz nekem bevált, csak nagyon drága. Nagyon lerövidíti a gyógyulási időt, és nem is durrant be úgy a herpeszem, ahogy szokott. De régebben gyógyszertári alkohollal, vagy pálinkával szoktam ecsetelni, naponta többször (fülpucoló pálcika), az is jó. A fogkrém, Zovirax meg ilyenek nálam nem jöttek be.
2012. aug. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én meg herpach feloldódó tapaszt szoktam használni. az 4 nap alatt elmulasztja nekem.
2012. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ecettel nagyon vigyázni kell! Egyszer én is használtam, mert a szemem alatt jött ki, és tényleg nagyon gyorsan elmulasztotta, nekem is kifehéredett az a rész, viszont a szerencsém, hogy nem látszik a szempilláimtól, hogy valójában ott maradt a heg. Több helyen is olvastam, hogy nem vigyáztak, és kimarta a bőrüket az ecet és maradandó hegük lett. Szóval vigyázz vele!
2012. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A herpeszre fokhagymát kell használni - házi praktikát kértél - este nyugodtan lehet, megvágod a cikket és rákened a levét, nagyon jó és gyorsan használ.
2012. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!