Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gilisztás vagyok, mivel...

Gilisztás vagyok, mivel lehetne kiüzni őket? Orsóféreg . Mamám a fokhagymára esküszik, de nem szivesen eszem meg .

Figyelt kérdés

2012. márc. 7. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
esküdhet a foghagymára,de az nem hajtja ki őket. Elmész a patikába és veszel féreghajtót
2012. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha orvoshoz mennél, aki ír rá gyógyszert?
2012. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fokhagyma nagyon egészséges,ha megeszed. De nem biztos,hogy orsóféregre is jó. Menj orvoshoz,az ad megfelelő gyógyszert,nehogy megfertőzd az egész családodat.
2012. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vermox az jó rá, az egész családnak muszáj lesz szednie, mert lehet már rég megfertőzted őket, csak még nem érzik, és akk ugyanugy visszamegy beléd...Az ágyneműd mossátok ki stb.
2012. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de mitől kaphattam el ? :(
2012. márc. 8. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Rágod a körmöd? Új állat a családban? Lehet ott aludtál ismerősnél és nem mostak ágyneműt előtte...sok mindentől lehetett, talán még attól, hogy a wc ajtókon a kilincset megfogod.
2012. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!