Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen ha orsóféreg fertőzésed...

Milyen ha orsóféreg fertőzésed van?

Figyelt kérdés
Sajnos kezdem azt hinni, hogy nekem az van, mivel a w-ben találtam egy ilyen féregszerűséget, ami olyan volt mint egy földigiliszta. Azóta rosszul vagyok, ráadásul észrevettem hogy gyomorgörcseim vannak, iszonyatosan fáradt vagyok és köhögök is. Valaki átesett már ilyenen? Neki mik voltak a tünetei? lehet hogy az egészet csak beképzelem, de jó lenne ha tudnék vmi biztosabbat.
2010. okt. 5. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Elmész a háziorvoshoz, elmondod, kapsz egy széklettartályt, otthon belekanalazol egy db kaksit, és a megadott címre elküldöd postán, vagy a helyi kórházba. Attól függ, mit javasol a házi dr. Néhány napon belül megvan az eredmény, és vagy gyógyszeres féregírtás, vagy megnyugszol, hogy nem orsóféreg. Mindenképpen menj el, mert ha tényleg van valami, nem gyógyulsz meg.
2010. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!