Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orsóféreg esetén mit csinál...

Orsóféreg esetén mit csinál az orvos?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy vizsgál meg? Elég neki a székletminta, vagy még meg is kell mutatni neki a végbéltájékot?
2011. máj. 20. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly sz.ptam be a nénjem kutyája miatt. Elmentem orvoshoz, ő adott egy receptet, meg nem mondom mi volt a neve, csak azt tudom, hogy 2-3000 ft volt egy szem gyógyszer volt benne. Állítólag nagyon erős, ezért elég egy szem. Nem vizsgált meg, semmit sem kért. azt mondta most felesleges mintát adnom, mert tudjuk, hogy van, egy hét múlva vigyek mintát, és ha abban már nem lesz,mert hatásos volt a szer akkor győztünk!
2011. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég a széklet.
2011. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! mert olyant is olvastam, hogy valami tapaszt ragasztanak a végbélhez és onnan is vesznek mintát :S félek elmenni :S
2011. máj. 20. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!