Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 22hónapos kicsilányomnak...

22hónapos kicsilányomnak adhatok normaflore-t?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Minek adnál? Vagyis miért? Mi a csudának?

Szerintem felesleges és amúgyis butaság...

2012. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen,nekünk 1 éves volt a kicsi mikor mondta a doktornő hogy adjuk neki egy betegség után.Persze nemtudom hogy folyamatosan adható-e,de nálunk két hétig kapta.
2012. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, napi 1 ampullát, már az antibiotikum kezelés alatt is.
2012. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen,nekünk 1 éves volt a kicsi mikor mondta a doktornő hogy adjuk neki egy betegség után.Persze nemtudom hogy folyamatosan adható-e,de nálunk két hétig kapta.
2012. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat .Vízbe,gyümölcslébe kerverhetem?
2012. márc. 5. 11:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Íztelen, szagtalan folyadék, én csak kanálba nyomom, és a fiam simán megissza.
2012. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Persze, antibiotikum mellé szokták javasolni a bélflóra helyreállításának segítségére!!!
2012. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tönkre teszed vele a gyerek emésztését és a kialakuló immunrendszerét. Felnőttnek is marhaság szedni, most a gyerek egészségét ezzel rombolni még nagyobb butaság. Főleg hogy később gyomor problémái lehetnek tőle.. (remélem ezt nem kell elmagyarázni hogy miért nem, legyen meg mindenkinek a gimnáziumi biológia anyag)
2012. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 diny77 válasza:
igen. az én lányom 16 hónaposan ivott először napi 1/2 ampollát.antibiotikum kezelés után ajánlott! nem ártassz vele,csak használ.
2012. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 diny77 válasza:
próbáld ki a lacto baby-t,sokkal jobb, nekünk legalább is a védőnő ezt ajánlotta.az előbb elírtam,mi nem normaflort szedtünk hanem lacto baby-t.de mind a kettő jó.
2012. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!