Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idö mig lemegy az...

Mennyi idö mig lemegy az arcomról a puffadás? Ha abbahagyom ezek lemennek? Mennyi idö alatt kopik ki a szervezetemböl? Ujra a régi akarok lenni.

Figyelt kérdés
3hónapja kezdödött baktérium volt a véremben 2hónapja medrolt szedek elég eröset arcom felpufadt 5kg hiztam, most abba hagyhatom nemsokára.A kezem is elég nagy lett meg a vállam is
2009. máj. 29. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj méregtelenítő kúrát. Igy hamarabb kiürül a testedből.
2009. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!


A Medrol sajnos erősen visszatartja a vizet (saját tapasztalat, kb 13 éve kell szednem változó dózisban). Amikor abbahagyod a felszedett kilók nagy része rövid időn belül távozik és a tested, arcod visszanyeri régi alakját (volt kb 1,5 évem, amikor nem kellett szednem, akkor kb 2-3 hét alatt!!! lement rólam a 20 kg!!! súlyfelesleg, ami a szervezetben visszatartott víz volt.)


Kitartás, rendbe fogsz jönni!

Üdv

2009. máj. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ajha:S remélem is:Dszedek vizhajtot amugy de hát..attól nem nagyon megy le.. csalán teát is szoktam inni.rem viszanyerem régi énem mer...naon rossz köszi a tanácsokat kicsi megnyugodtam.
2009. máj. 30. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
én 2-3 éve szedtem 3 hónapig a medrolt, és 1 hónap alatt lement a puffadásom, viszont most megint szedem, már puffadok kicsit, de még nem vészes... de már kezd kicsit engem is idegesíteni... :S
2009. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 3 hónapig szedtem medrolt váltó dózisben mellette rengeteg antibiotikumot naponta 2000mg-ot meg gyulladáscsökkentőt, fájdalomcsillapítót, már 3 hónapja nem szedek semmit de én akkor kezdtem el puffadni miután már nem szedtem és most már ott tartok hogy kb 15kg pedig nem eszem sokat sem zsírosat mindig is csini lány voltam de msot kb mint egy 5 hónapos terhes :( pattanásos lettem , folytan izzadok még minusz fokban is hogyan segíthetnék ezen? neked sikerült?
2010. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó! ha írsz priviben, tudok ötleteket adni! utolsóelőtti voltam
2010. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
írtam privát levelet
2010. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!