Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Barna színű hasmenés, puffadás...

Barna színű hasmenés, puffadás, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy a fekete vizes hasmenés vírusra utal.Nekem nem fekete,és nem víz jön,de ma már 5x Wc-tem viágos barnát.Van étvágyam,ettem is rendesen,de főleg bal oldalt köldököm körül fáj a hasam.IBS beteg vagyok,2 nappal ezelött nagy stressz ért,lehet ez ennek a következménye?
2011. ápr. 1. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

"Azt tudom,hogy a fekete vizes hasmenés vírusra utal."

Ezt honnan veszed? Elég gyakorlott vagyok hasmenés terén (szerintem én is enyhén IBS-es vagyok, bár nem orvos mondta), de ezt még nem hallottam. Szerintem már volt vírusos hasmenésem, de sosem kakiltam feketét (max ha szenet vettem be).


Amúgy ameddig nem fenyeget a kiszáradás veszélye, nem kell különösebben félni. Lehet, hogy vírus, lehet, hogy az IBS, de az is lehet, hogy baci.

Én azt javaslom, hogy vegyél be rá Bolus Adstringens-t, ez fertőtlenít, és bevonja a nyálkahártyát, és szedjél valami probiotikumot (én a Lactiv granulátumot ajánlom... finom barackos, és vicces, ahogy a por szétolvad a szádban...öröm bevenni :) ), hogy elkerüld a bélflórád károsodását.

2011. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,de naponta 3gyógyszert szedek(1 éve) és mellé probiotikumot,és minden hónapban mást hogy ne szokjon hozzá a szervezetem.A Lactivon már rég túl vagyok.A székletem ami 5 volt,csak 2volt belőle hasmenés.Az IBS pont olyan hogy a kemény és híg váltja egymást.
2011. ápr. 3. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!