Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon fáj a gyomrom! Mit tegyek?

Nagyon fáj a gyomrom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hányingerem van és nyomás van a gyomromban.Enni nem tudok és inni sem mert kihányom.Szinte már fojtogat és néha alig kapok levegőt.Csak sírok és sírok de nem tudom h mitévő legyek.Segítsetek mit csináljak mert az orvoshoz csak délután tudok menni de addig meghalok!!
2011. dec. 27. 23:39
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
87%
jó, oké..megnézed mi a bajod, mi leírjuk lehet gyomorfekély..érsz valamit ezzel?! valljuk be nem
2011. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó tényleg nem ér vele sokat!
2011. dec. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy neteznék, hanem neteztem is. Először is rákerestem a tüneteimre, mint egy jó laikus, hogy mi lehet a bajom. Hol gondoltam én abba bele, hogy tök fölösleges, mert nem fog tőle elmúlni? De az ember kíváncsi. Aztán rájöttem, hogy ez így bonyolult lesz, mert nem vagyok orvos, így nem tudom összepuzzlézni, hogy mi a bajom, ezért benéztem egy fórumra. Gondoltam, akiknek voltak már hasonló tüneteik, csak tudják, hogy mi ez. Millió emberből legalább egynél tuti sikerrel járok. De mire leírtam, virtuálisan már eltaszigáltak az orvoshoz, így, ahogy mi most a kérdezőt. Ekkor ismertem fel, hogy eddig csak az időt húztam, mert ezt magamnak otthon semmilyen ajánlott praktikával el nem mulasztom, így el is mentem az orvoshoz végül.

Más esetben akár életmentő is lehet a netes segítség, ha annyira egyedül van, és esetleg telefonja sincs mentőt hívni (vagy lemerült). Szóval túl sok minden lehet ahhoz, hogy itt és most ítéletet hozzunk, hogy ez bizony kamu vagy nem kamu.

Én hiszek a kérdezőnek.

2011. dec. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
nem is akartam ítélkezni...ez egy jó fórum(bár találkoztam pár iszonyat bunkó emberrel is)..jó, hogy az emberek még segíteni akarnak a másiknak..:D
2011. dec. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Végigszenvedtem az estét mert nem akartam h kórházban tartsanak és reggel a haziorvosomhoz még nyitás előtt elmentem és edott egy ínyekciót meg felírt gyógyszert és mostmár nem fáj a gyomrom csak kicsit szédülök mert keveste eszek.Köszönöm a válaszaitokat :)
2011. dec. 29. 10:08
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul nem vizsgáltak meg. Szép. Hát lelked rajta, azért legyél jól.
2011. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

VIGYÁZZ!!

A vakbélgyulladás is igy kezdődik!

/leírhatnád a gyógyszer nevét!/

2011. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Sssaszem ***** válasza:
Mi lett a gyomorfájásodnak az oka?
2017. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Sssaszem ***** válasza:
Ez egy nagyon durva hányás, hasmenéses vírus lehet. Ilyenkor próbálj meg pihenni egy kicsit, ha lehet inni egy kevés folyadékot. Ha jobb lesz vegyél be probiotikumot attól jobb lesz a gyomrod.
2018. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Sssaszem ***** válasza:
Ez egy nagyon durva hányás, hasmenéses vírus. Ilyenkor próbálj meg egy kevés folyadékot inni. Vegyél be probiotikumot pihenjél és még pár napig diétázzál.
2018. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!