Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon fáj a gyomrom! Mit tegyek?

Nagyon fáj a gyomrom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hányingerem van és nyomás van a gyomromban.Enni nem tudok és inni sem mert kihányom.Szinte már fojtogat és néha alig kapok levegőt.Csak sírok és sírok de nem tudom h mitévő legyek.Segítsetek mit csináljak mert az orvoshoz csak délután tudok menni de addig meghalok!!
2011. dec. 27. 23:39
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
igen, nagyon rossz vicc, mert a jólelkű emberek izgulnak érte..de ha logikusan belegondoltok:nagyon rosszul vagytok akkor nem a net elé beültök nem?oké, fél orvost hívni(mint mindenki), de akkor is, akkor inkább lefekszem az ágyba, de nem netezek...vagy rosszul gondolom?
2011. dec. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Vszínű igazad van de a leirt tünetek olyan valósághűek.Mit tehetnénk hát várunk.

Ha igazad lesz,remélem bocsánatot kér mindenkitől!

2011. dec. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, de az is meglehet, hogy félt orvost hívni, megijedt és itt kért segítséget!
2011. dec. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul gondolod! Mondom ezt addig, míg ki nem tör a "kiáltsunk kamut és kapjunk tőle vérszemet" -láz. Igenis a net az egyetlen kapaszkodó annak, aki esetleg egyedül van és úgy lesz rosszul. A neten tud utánanézni és utánakérdezni, hogy mit tegyen, mert esetleg a rémülettől alap dolgok se jutnak eszébe (pl. mentőt hívni). Amerikában volt egy eset, hogy egy chatszobában lévők hívtak mentőt a chatelő idegen társukhoz, mert nagyon rosszul lett. Miért ne kérhetne segítséget a neten, tőlünk? Szó szerint azt írta ide, hogy segíts, azaz segítsünk neki! Akármelyikünk kerülhet ilyen helyzetbe, és nem fog jólesni, ha nem hiszik majd el. Nem szabad ezzel a hitetlenkedéssel a jószándékú segítséget elmarni a kérdezőtől! Egyébként meg már most nem is ír: vagy még rosszabbul lett, vagy elment az ügyeletre. Reméljük, az utóbbi!
2011. dec. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

hullámzik és rángatózik a gyomrom!!!!!! :O :O


Meghalok segíts!!!!!!

nálam itt bukott el a dolog..

hááát, én ha egyedül lennék és rosszul akkor is inkább felhívnék valakit vagy az ágyba lefeküdnék...nem reális, hogy rosszul vagyok és neten kérek segítséget..ráadásul normális ember tudhatná, hogy ilyen esetben nem tudunk segíteni..reálisan közelítem meg, mint mindent

2011. dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
áruld el, hogy tudnánk neki segíteni?
2011. dec. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
mindenki nézzen magába:ilyen esetben leültetek volna a gép elé?
2011. dec. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem reális, mert még nem voltál ilyen helyzetben. Nekem reális, mert én már voltam.

Amúgy semmilyen rosszullét nem akadályoz meg a gombok nyomkodásában, csak az ájulás.

2011. dec. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
MEGIJEDT!!! És a net jutott eszébe lehet, hogy én is ide jönnék segítséget kérni és utánanézni, hogy mi lehet a bajom!!
2011. dec. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
úristen, ne mondd nekem, hogy ilyen esetben Te neteznél?mikor tudod, hogy úgysem tudnánk segíteni Neked...
2011. dec. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!