Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki másnak is vannak ilyen...

Valaki másnak is vannak ilyen tünetei?

Figyelt kérdés

Erős hasi fájdalmak, hasmenés , szédülés , izületi és csontfájdalmak


nálam már ez van 2 napja orvos úgye tud mit mondani, tapasztalataim alapján. Szerintem ez valami influenza lehet. De mit tanácsoltok ?

Iszom a kamilla és a citromos teát c vitamint és magne b6-ot. Étvágyan viszont egyáltaln nincsen az összes teltől hányingerem van


2011. nov. 4. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Hááát. Igen az orvos tud mit mondani.

Akár lehet influenza vagy akár fertőzéses gyomorrontás is.

2011. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz orvoshozz menni diétázz is egy kicsit.(ha hányingered van úgy se tudsz zsírosakoz enni) esetleg hagyd ki a citromot( fertözéses gyomorrontásnál nem kiváló), egyél kenyeret, kekszet, sovány húslevest, és sokat pihenj.
2011. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem rég ettem egy szendvicset de több nem megy le a torkomon, de még a hasi fájdalmak és a szédülés javában megmaradtak.

előbb mértegy egy hőemelkedést, tegnap lázam is volt.

de a hasam annyira fáj, hogy nem tudok kiegyenesedni és az ágyban csak nyűglődök.

de köszönöm a tanácsokat és a válaszokat , ment a zöld

2011. nov. 4. 14:50
 4/6 anonim válasza:
Gratulálok. Gyereked lesz.
2011. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Üdv. 6. napja lázas vagyok, megy a hasam, és fáj is. Nem tudom mi ez :(
2011. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jobbulást!!

nekem mára úgy ahogy elmúlt. Ritka szar volt, legnagyobb ellenségemnek sem kívánom. Advil, szódabikarbóna, no-spa. ésmég az injekciós algopyrin sem hatott. énmár sírtam a fájdalomtól, de a 20 óra alvás meg tette a hatását. Ma már csak a helye maradt meg a gyomromban hogy fáj. Most sem tudok kiegyenesedni, annyira ott maradt még a helye.


ajánlom még figyelmedbe a forró fürdőt.

minnél hamarabbi jobbulást !

2011. nov. 6. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!