Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől fájhatnak (éghetnek) a...

Mitől fájhatnak (éghetnek) a melleim?

Figyelt kérdés

Tegnap 15 fokban kabátban robogóztam rokonokhoz kb. 20 km-t. Vastag kabát volt rajtam, de melltartó nem. Így visszagondolva valami mellény is kellett volna még, mert átfújt a hideg a kabátomon. Este óta nagyon fájnak a melleim. Mintha égnének. Ez mitől lehet? Ugye nem mellhártyagyulladás??????

Mostanában már nem szoktam használni a motort. Csak nagyon ritkán. Nem akarok beteg lenni.


2011. okt. 23. 15:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 28/N.
2011. okt. 23. 15:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy inkább a rázkódástól lehet.
2011. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom, hogy a "megfázástól" égnek a melleid - a mellhártyagyulladásnak pedig nincsenek ilyen tünetei (az köhögéssel, hátfájdalommal, esetleg nehézlégzéssel, lázzal jelentkezhet - hogy csak néhányat említsek a tünetek közül)

Nem következik a mensesed, s nem szokott olyankor megduzzadni (esetleg égni, fájni) a melled? Én elsősorban erre gondolnék.

2011. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köhögök is, és a torkom is fáj reggeltől. Nem csak a mellem, hanem az egész mellkasom fáj. Remélem elmúlik.

Menses még nem várható, és akkor nekem nem szokott fájni.

2011. okt. 23. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!