Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől fájhatnak már napok óta...

Mitől fájhatnak már napok óta a veséim? :S

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 20:09
 1/9 Morfologus ***** válasza:
Megfázás vagy vesekő.
2010. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
vesegyulladás?
2010. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felfáztál?
2010. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megfazas, gyulladas, veseko, stressz!


Figyeld meg a vizeletednek a szinet pl., figyeld meg a fajdalmakat, hogy folyamatosak-e, vagy csak neha jelentkeznek?


Aztan menjel el orvoshoz!

2010. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valaki lerúgta.. :D:D:D:D:D
2010. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:) egyébként nem járok sűrűn vizelni, a fájdalom össze-vissza jelentkezik. Lehet hogy el kéne mennem orvoshoz vele.

nem rúgta le senki. nem vagyok én olyan gyökér akit csak úgy meg lehet rúgni;)

2010. szept. 27. 23:29
 7/9 anonim válasza:

Lázad van?

Nekem kétoldali vesemedence gyulladásom volt, mikor mindkét vesém fájt, általában felváltva. Mielőbb menj el urológiára szerintem. Még az is lehet, hogy elküld nőgyógyászhoz. Velem ezt tette.

2010. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most épp egy torok- és mandula gyulladáson megyek keresztül...de csak hőemelkedésem van. Nőgyógyászatra?de miért oda? téged miért oda küldött?légyszi írd le hogy mit mondott a nőgyógyász, mert most aggódok:S :(
2010. okt. 2. 23:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztosan, hogy a veseid fajnak?

Egy megfazasnal akar egy felfazas is okozhat ilyen fajdalmakat, mivel a fajdalom kisugarozhat, ezert kellene

elmenni az orvoshoz,

mivel ott mar a vizeletbol es a fajdalom tipusabol megfogja tudni allapitani, hogy mi okozza a fajdalmat.

Jobbulast!

2010. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!