Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valami segitséget kaphatnék?

Valami segitséget kaphatnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerdától a gyomrom,beleim fájnak .... tegnap hasmenésem is volt ,azota kissé gyenge vagyok , próbálok enni .

Mi lehet a gond velem ?

Hogy kezeljem ?

Kisebb a gond vagy nagyobb?

(Orvos kizárva, nem hiányozhatok már)


2011. aug. 28. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen fertőzést kaphattál. Nekem is hasmenésem volt ma reggel, háromszor is WC-re kellett mennem. Valószínűleg jégkrémtől volt. Már elmúlt. Próbálj meg orvosi szenet bevenni, az használni szokott. Szerdától állandóan fáj a gyomrod? Lány vagy, vagy fiú? Étvágyad van? Mit ettél, mielőtt beteg lettél? Ilyenkor nyáron elég, ha mosatlan gyümölcsöt eszel.
2011. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerdától fáj , de nem csak a gyomrom hanem a beleim is , de csak tegnap volt hasmenésem , se előtte se utána nemvolt .Az lehet hogy egy fél napig hosszúnadrágba voltam a nagy melegbe és amikor hazaértem egy rövidnagrágba voltam vagyis megfázhattam ? Fiú vagyok , van étvágyam persze :) hmm nemtudom bár a tükörtojás rosszul elkészitve vagy a sült szalonna okozhat ilyet ?Gyümölcs biztos nem volt ezen a héten .
2011. aug. 29. 04:26
 3/10 anonim ***** válasza:
A tojás akkor veszélyes, ha szalmonellával fertőzött. Ha rossz az étel, akkor hányingered volna. Az, hogy a hosszúnadrágot rövidre váltottad, nem jelent semmit. Valami más lehet, hogy fájnak a beleid. Sürgősen menj el orvoshoz, addig, amíg nem lesz valamilyen komolyabb bajod. Inkább hiányozz az iskolából vagy munkahelyről, egyébként is az orvos ad igazolást.
2011. aug. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de egyszerüen nem tudom elviselni ha turkálnak a fenekembe !

és az orvos biztos hogy ezt fogja javasolni ... a jó öreg béltükrözést ...

2011. aug. 29. 16:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy tükrözést fog javasolni. Felír valamilyen antibiotikumot, vagy diétát fog előírni, mondjuk éhezned kell 3 napig...:D Nem kell félni a doktor bácsitól vagy nénitől, még mindig jobb, mint a szúrás nem? Viszont lehet veszélyes is, mert ha a jobboldalon fáj, akár lehet appendicitisz is, azt pedig operálni kell.
2011. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
vakbél nem ,akkor lázasnak kell hogy legyen és elgyengültnek de egyik se vagyok :) és ha jobb szélén a csipő fölött nyomom meg a hasam akkor kéne hogy fájjon de nem fáj ... holnap viszek vizeletmintát csak kiderül hogy mi a bajom .Vérvételt ha kérek azért kell fizetni ?Csak hogy biztos legyek ...
2011. aug. 29. 16:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Vérvételért fizetni? Hacsak nem magánorvoshoz, egyébként TB-re nem kell.
2011. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben ! Köszönöm szépen a válaszokat !
2011. aug. 29. 17:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg!
2011. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehetséges, hogy áldott állapotba kerültél!
2011. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!