Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » így néz ki a kezem. Holnap...

így néz ki a kezem. Holnap mehetek strandolni? (kép) nem undorító, nyugodtan nézd meg

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


összesen 4 sebem van, odanyomtam simson kerékhez, holnap mehetek strandolni?

elkaphatok valami fertőzést? vagy akármi betegséget?

4-5 napos körülbelül a sebem


2011. aug. 4. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne fertőzd össze a vizet!!!
2011. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos, én egyszer bementem sebbel és teljesen átázott, nagyon ronda lett.
2011. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Elég homályos a kép, de ha lapvetően nem nyílt már a seb és nagyjából begyógyult, akkor szerintem mehetsz.

Bár őszintén szólva a természetes víz, az jobb mint a strand. Én strandon kaptam már el ép bőrrel is fertőzést.

2011. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Természetes vízbe akár be is mehetnél, mert amennyire minden dzsuva van bennük, valahogy gyógyítják is a sebeket, de az is kockázatos, de ott még mondjuk megteheted hogy különösebb feltűnés nélkül bemész, és azt a kezed nem teszed a vízbe (vagy nem olyan gyakran)

Ha medencés strandra mész, az gázabb, sokkal több ember van, mondjuk klóros a víz, de attól még el lehet kapni jópár dolgot, plusz valószínű néznék, hogy milyen nyavajával mész be a vízbe. Oda nem mennék...

Elég "mély" sebek lehettek, minek nyomtad oda a kerékhez?

2011. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

első: nem vagyok fertőző, semmi bajom nincs

arra vagyok kíváncsi, hogy én elkaphatok-e fertőzést,


én úszni szeretnék, tehát nem megoldható, hogy a kezem kint legyen a vízből, egyébként ha kint van a kezem, pont akkor fognak csúnyán nézni rám

kb mennyi lehet az esély, hogy elkapok valami betegséget? inkább maradjak itthon, és csak a családom menjen?

vagy mit javasoltok? vállaljam a kockázatot, ami kb szerintetek mekkora?

2011. aug. 4. 12:15
 6/15 A kérdező kommentje:
épített medencés strand van tervezve
2011. aug. 4. 12:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem mennék a helyedbe. Totál ki fog ázni, és még később fog begyógyulni.
2011. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

az nem számít, hogy ki fog-e ázni, vagy mikor fog begyógyulni, amikor 1 évbe egyszer jutok el úszni


tehát csak abban az esetben nem megyek, ha valami fertőzésveszély les rám

2011. aug. 4. 14:47
 9/15 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én 2 éve haverommal szorakoztam padláson le szurodott a vas a lábamba aztán 5 nap utá mentem strandra SEMMI BAJOM NINCS TŐLE DE AJÁNLATOS KI FERTÖTLENÍTENI A SEBEKET FÜRDÉS UTÁN/ALÖTT
2011. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igen, már többször kifertőtlenítettük


ez eszembe sem jutott, de ha elmegyek, akkor mindenképp lefertőtlenítem többször is fürdés közben, kösz a tippet

2011. aug. 4. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!