Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a hüvelygomba soha nem fog...

Ez a hüvelygomba soha nem fog elmúlni? Aki tud kérem segítsen!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves lány vagyok. 19 éves korom óta élek nemi életet, és életemben egy férfival voltam eddig, és valószínűleg vele is maradok. Hűségesek vagyunk egymáshoz. A problémám az h mióta együtt vagyunk egyre több problémám van ott lent! Már több mint 1 éve szedek fogamzásgátlót, és szinte biztos vagyok benne h ez miatt jön ki újra és újra a hüvelygombám! Nagyon el vagyok keseredve! Volt már hüvelygyulladásom is, és rendszeresen hüvelygombám, mint pl. most is. Nem tudom mit tegyek! Már nem hiszek az orvosi készítményekben, ezer félét próbáltam már! Azok segítségét kérem akik voltak esetleg vannak hasonló helyzetbe és tudnának nekem tanácsot adni h mit tehetnék!
2009. márc. 7. 19:53
1 2
 11/12 NikiDávid válasza:
4 válaszoló nem tudja leírni hogy mi annak az infekciónak neve Köszi
2017. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Gynevac


Jó régi a kérdés. Azóta is nagyon odafigyelek. Született közben két gyerekem, mindkettővel volt hüvelygombám a terhesség alatt is. De már régen volt utoljára egyébként...kopp-kopp-kopp

2017. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!