Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tudnék gyorsan meggyógyulni?

Hogy tudnék gyorsan meggyógyulni?

Figyelt kérdés

Torokgyulladásom van már egy hete, de vasárnap fontos dolgom lenne. Meg szeretnék addig gyógyulni, vagy legalább kicsit helyre jönni.

Jelen pillanatban, hangom nincs, de lázam igen.

A dokinál voltam már vagy 3szor, mindig azt mondja,hogy C-vitamínt szedjek és hipp-hopp rendbe jövök.. csak annyi a gáz,hogy mindig is szedem a c-vitamínt...


2011. ápr. 8. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most lábalok ki ebből. Én kb. 2 hétig voltam beteg. Torokgyulladás, fülgyulladás, láz. Hangom nem volt. Köhögök. Gyógyszereket szedtem, és most már javulok.
2011. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ez nagyon bíztató.. Vasárnap angol szóbeli verseny... + suliból se hiányozhatok most... Áhhh ...:(
2011. ápr. 8. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
A c-vitamin jó, de ha már beteg vagy, nem sokat segít.
2011. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!