Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha elhal a szemölcs akkor...

Ha elhal a szemölcs akkor kiesik a gyökere?

Figyelt kérdés
Talpamon van vírusos szemölcs.Elég nagy és befelé nőtt bár kivül is volt dudora. kaptam rá kétféle ecsetelőt és mondták hogy tetejét szedegessem. Már egész mélyen kiszedegetem és ecetes vattát is kötöttem rá.Mennyi idő mulva kell hogy kiessen? Ha ez nem használ akkor kiszedetem.
2011. márc. 31. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tom mit kaptál rá, nekem a gyógyszertárban egy fagyasztó sprét ajánlottak. egyszer kellett megcsinálnom és két hét múlva már nem is volt ott! Wartner a neve esetleg próbáld ki még a kiszedetés előtt. K
2011. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nekem azt mondta a doki hogy ez tul nagy ahhoz hogy a wartner lefagyassza.Most porbálkozom.
2011. ápr. 1. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!