Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » FONTOS! Segítség! Szemölcs...

FONTOS! Segítség! Szemölcs nőtt közvetlenül a szemöldökpiercingem mellett? . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A rövid történet: 2009 novemberében piercinget szúrattam a szemöldökömbe, pár hónapra rá kicseréltem azt egy sokkal vastagabb szárra, körülbelül fél évig nem volt vele probléma, csakhogy olyan 2010 októbere körül eltört a vastag szár tüskéje, és ki kellett cserélnem egy picikére. Akkor bedagadt és csúnya volt hónapokig, körülbelül március óta masszívan ott van az ékszer mellett, alul a lyuknál egy szemölcsszerű képződmény; kemény kidudorodás (volt már szemölcsöm). Néha hámlik, néha nagyobb, néha kisebb, ha hozzáérek, fáj. Nem merek orvoshoz menni vele, a piercinget semmiképp sem akarom eltávolítani. Mit tegyek?
2011. júl. 1. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Akkor várd meg még elfertőződik, lényeg piercing legyen...
2011. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezen kívül?:3

Nyilván nem akarom, hogy elfertőződjön... hónapok óta majdnem ugyanúgy néz ki, csak nem tudom, mit tegyek... orvoshoz nem merek elmenni, mert félek, hogy kivetetné az ékszert, pedig sokat szenvedtem érte/miatta, vagy ha a szemölcsöt venné le, akkor meg vége lenne a piercingemnek is. Gondolkoztam valamilyen krémben, kenőcsben, akármi, de nem tudom, hogy működnek, milyen az áruk, hogy kell őket használni, mennyire hatásosak...

2011. júl. 1. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Ha így van a dolog, halgass az első válaszára. Más megoldás nem nagyon kínálkodik.

Vagy gondolkodj el, mi fán terem a szemölcs.

2011. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tiltakozik a szervezeted az idegen "valami" miatt.
2011. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!