Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek úgy el lehet...

Szerintetek úgy el lehet kapni a hányós-hasmenéses vírust, hogy egy ilyen betegséggel küszködő ember mellett ülsz fél órát a buszon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%

Aha, pont egy ilyen ember fog a buszon utazni...


De ha mégis, kérd már meg, hogy a kulturáltságából is adjon már át neked egy kicsit :)

2011. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ő maga mondta, hogy ez a baja. Épp az orvostól jött, még a buszvezető is kérdezte tőle, hogy rosszul van-e. Gondolhatod, hogy mennyire kiakadtam, mert a két éves kisfiam is az ölemben ült. Jó nagy paraszt, hogy ilyen problémával odaül egy ekkora gyerek mellé...
2011. márc. 22. 18:56
 3/22 anonim ***** válasza:
És akkor szerinted hogy jusson haza az orvostól?
2011. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem az érdekel, hogy hogy jut haza, hanem az, hogy elkaphattuk e tőle a betegséget.
2011. márc. 22. 19:00
 5/22 anonim ***** válasza:
Más miért legyen tekintettel rád, ha te se vagy tekintettel rá?
2011. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ne rám legyen tekintettel, hanem a pici gyerekre. Egyébként tele volt a busz szabad ülőhellyel. Én azért az ilyen dolgokra mindig odafigyelek.
2011. márc. 22. 19:01
 7/22 anonim ***** válasza:

Persze mindenki a te gyerekeddel legyen elfoglalva, értem én..

Azért sétáljon ő betegen, hogy nehogy a gyereked beteg legyen.. Mikor te is ennyire vagy tekintettel másokra.. Értem én, így már tök világos. tipikus anyuka vagy, aki szerint övé és a gyerekéé a világ. Így már világos...

2011. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Neked nincs gyereked, ugye?
2011. márc. 22. 19:04
 9/22 anonim ***** válasza:

De igen, van. 2 is.

Mégis tekintettel vagyok más emberekre is, és nem szidom őket, miközben betegek. Mert én sem szeretnék betegen fél órát sétálni (végülis ha busszal fél óra, min 1 óra lehet gyalog..)

2011. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát akkor jó neked, hogy ilyen lazán tudod venni a dolgokat. Volt már pár kórházi élményünk hányás és hasmenés miatt, ezért félek ennyire ettől. De mindegy, nem érdekes.
2011. márc. 22. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!