Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor szoktatok kezet mosni?...

Mikor szoktatok kezet mosni? Wc előtt - után? étkezés előtt - után?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Higénia szempontból KELL kezet mosni WC előtt és után is, és étkezés előtt és után is. Tök logikus, nem?
2009. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
azt tudom én is hogy mikor kell!!!! nem kell kioktatni!!!
2009. febr. 17. 14:43
 13/15 anonim ***** válasza:
Wc elött után, evés elött, után..haza érek valahonnan kéz mosás, átöltözök kézmosás, meg szinta ha valamibe belenyulok kézmosás, szinte minden után megmosom
2009. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én csak wczés után szoktam. engem kiakaszt, ha vki folyton kezetmos, mert fél a baktériumoktól meg ilyenek. én sose szoktam beteg lenni, a szevezetnek is jót tesz, ha találkozik bacikkal, ellenállóbb lesz. wczés előtt meg kezet mosni??:D ilyet se soxor hallottam nőgy.-i problémám se volt még ám :P amugymeg akkor mosok kezet ha pl látható kosz van rajta pl sáros, földes, kajás stb. 18/L
2009. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Naponta k.b. 20-szor mosok, mert ha valami nem az ágyamon vagy az éjeli szekrényemen, vagy az ágyvégirészben, vagy az üvegeknél van és hozzáérek és utána az ágyhoz akarok menni kezet mosok, mert ilyen hülyeségem van.:D Aztán, ha az íróasztal és körüli részhez érek úgy 5-ször mosok kezet, meg este lefekvés előtt a fürsés mellett a kezemet meg az alkaromat is megmosom, úgyhogy sokszor mosok kezet. Ja meg ami a szobámon kívül van azok után 1-szer, ha kint vagyok k.b. 3-szor, ha w.c.-n vagyok 1-szer és evés előtt meg után is. Mert mondom, valami ilyen hülyeségem van.:D
2010. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!