Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor szoktatok kezet mosni?...

Mikor szoktatok kezet mosni? Wc előtt - után? étkezés előtt - után?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

előtte azért mert (lány vagyok) sok dolgot megfogok és simán bejuthat a szervezetembe a piszok, a szennyező anyag, a baktérium. utána meg hüje aki nem mos kezet mert annyi betegséget ellehet kapni. meg különbenis undorító mocskos kézzel megfogdosni mindent, pl. ennivalót.

állítólag volt olyan h megvakult egy kisgyerek, és azért mert a játszótérre bevitte valaki a kutyáját, üritett azmeg belejutott a kisgyerek szemébe mivel mászkált...

remélem te mosol kezet..

evés előtt meg.. gondold el ha BKVn utazol, fogoda kapaszkodót.. kitudja kifogta előtted. és úgy eszel utána? ááh

2009. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
wc után, illetve előtte is ha megvan. És kajálás előtt, meg után
2009. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Miután bejöttem az utcáról, tömegközlekedési járművön utaztam, illetve kaja előtt.

WC előtt-után nem, max nyilvános wc-ben, de oda meg nem járok.

Máskor nem. Ne lustuljon az az immunrendszer.

2009. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Előtte és utána is. Mivel bkvn utazom, számítógép előtt dolgozom stb. Lány vagyok, de szerintem a fiúknak is ezt kellene, mert ugye ha nem ülve pisilnek, akkor is jobban kontaktba kerülnek magukkal, meg ugye ők igazgatják is néha;).
2009. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
persze hogy mosok, cask kíváncsi voltam másokra is :D
2009. febr. 15. 12:24
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
és azon gondolkoztatok már, hogy wc-s kézzel nyitod ki a csapot, és kézmosás után megint meg kell fogni, hogy elzárd a vizet? Ezt hogy oldjátok meg?
2009. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is mosok,főleg kajálás előtt,kivéve néha,mikor nasizok,és egy-két falatot bekapok. Emígy én azt vettem észre,hogy a pasik nem nagyon szokták,pedig igazgatják magukat meg minden...
2009. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Én kb. 10 percenként kezet mosok :-)
2009. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Wc-zés után mindenféleképpen, sőt akkor is, ha a mellékhelyiségben jártam pl tisztítószerért, vagy csak szimplán lehajtottam a wc ülőkét, természetesen otthon. Evés előtt után alap megintcsak, aztán ha valahonnan hazajövök, akkor is levetkőzök, irány a mosdó. Ha pedig olyan dolgot csinálnék, amitől összepiszkolom a kezem, akkor szintén. Lefekvés előtt pedig muszájból, mert ugyebár fogmosáskor vizes lesz az ember keze.


17/F

2009. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

12.28 as. A krómozott csapokon nem telepednek meg a bacik.

Én néha még szappanos kézzel "áttörlöm" a csaptelepet, mert szeretm, hogy olyan fényes:).

A törcsit meg pár / (olyan helyen, ahol kettőnél több használja)naponta azért mosni kell.

2009. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!