Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez most gyomorbetegség vagy...

Ez most gyomorbetegség vagy valamilyen bélgyulladás?

Figyelt kérdés
ugyanis már hetek óta sokszor hasmenésem van, fogytam csak úgy, illetve sokszor mikor érzem, hogy hasmenésem van, ilyen barna vagy fehér zselés folyás jön ki belőlem a "nagy dolog" helyett. ez miért van? idegesítő és aggasztó, csak még nem tudtam elmenni dokihoz meg nagyon nem is akarok, mivel nem fáj semmim. előre is köszi!
2011. febr. 11. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Sürgősen gasztroenterológus, sztem vmi bélbetegség.
2011. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez lehet akármi. A hasmenés, és a fogyás nem jó jelek.
2011. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen idős vagy, ezért nem akarlak riogatni, de ez valami nagyon nagy bajnak is lehet a jele, és sajnos alattomosan jelentkezik, nincs fájdalom, úgyhogy orvoshoz, AZONNAL!
2011. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál dokinál? Mi a helyzet azóta? Csak mert nálam is volt ilyesmi tünet. Bár már elmúlt, de még mindig nem jött helyre teljesen az emésztésem.
2011. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!